Harry Potter a Kámen mudrců (2001) odpad!

viděl jsem v TV...po 10min sem to musel vypnout...panebože...nechápu to hodnocení...humus...ještě, že sem viděl jen tu chvilku...vidět všechny díly tak by jste mě našli v bohnicích jak se tam snažim lítat na koštěti a u toho řvu, že jsem harry potter...hrůza,děs a bída...

Tři králové (1999)

Tři největší hovada v armádě co se rozhodnou si naplnit kapsu zlatem. :D Tak tohle je válečnej film jako sviňa.. :D Pro mě spíš sranda a akce až a druhým místě, clooney je skvělej, marky mark taky..viděl jsem to už víc než 10x a baví mě to pořád stejně.. :D Takže můžu jenom doporučit. :)

Dokonalá bouře (2000)

Na tenhle film mam hodně vzpomínek...Neni to vůbec žádnej průser..parádní drama o příběhu posádky..Napětí od začátku až do konce!

Stalo se (2008)

Super nápad,škoda konce a vlastně ten zazdil všechno, protože to napětí co graduje celým filmem je zbytečný, stejně se nedozvíme jak to vlastně bylo, takovejhle film to chce vidět víckrát..hned zítra se podívam znovu a zkusim tomu víc přijít na kloub. update 23.8.16: tak sem neprisel ani na hovno..

Max Payne (2008)

Tak tohle se nemělo stát. Totální urážka Maxe Payna..Ten by jim naplnil hlavy olovem, kdyby tohle viděl! :D 2hvězdy za marka, a snad JEDINOU scénu,kde byl použit bullettime, který byl v první hře revoluční !

Benga v záloze (2010)

Ježiši..co to tam dwayne vyváděl..tohle by se mu nikdy nestalo!! A i kdyby jo tak přežije na to vsadim svůj biceps! Pak nástup totálních lemplů na jejich místo neměl chybu...skvělá komedie.kdo se chce bavit ?!

Méďa (2012)

Super sranda...méďa je skvělej i jeho thunderbuddy marky mark! bavil sem se moc...dneska jsem si to zopakoval a padal sem ze židle stejně..super zábava pro dospělý.. :)

Fighter (2010)

Tohle bylo něco..Bale jako z*sranej feťák co kurví bráchu s boxerským talentem..hned bych mu dal levej hák! Banda pošahanců v jejich početný rodině, kde bylo víc sester, než máme záchodů v paneláku...docela hnusnej pohled, ale co člověkovi nakope prdel ho postaví na nohy jako nic jinýho, tvrdá dřina a sebeúcta jsou tím důkazem, srdce lva nechybí, a dokonce bratr si taky sáhne na dno a ze dna se vyhrabe jako v batmanovi z jeskyně...takže..když se chce zvládne se všechno! ještě teď bych jí napálil tomu z*rdovi co markovi kouřil pod nos po tréninku! Here i go again!

Pot a krev (2013)

No tady nejde jinak..brečel jsem smíchy od začátku do konce...tohle byla totální destrukce..ještě teď mě bolí břicho...trio tílkáču v čele s markem a johnsonem nemá chybu..ten černoušek hrál druhý housle..ale dobrý..masakr musim se jít napumpovat..1..2..3..4..5 dont stop! fakt skvelej film..dwayne a marky mark v nejlepsich rolich..fakt bomba..i believe in fitness!

2 zbraně (2013)

Ty vole..ono to nebylo vůbec špatný..bavil sem se..mark je prostě mazák...akce,napětí,humor...všechno je tu, kde humor přebíjí zbytek, takže spokojenost, vůbec sem se nenudil. jestli si mi objednal palačinky tak ti ukopnu prdel..doporučuju :)