Temný rytíř povstal (2012)

Nemam slov...Závěr jak má být..kdo neviděl nežije...byl jsem na tom asi 10x v kině... pro mě nejlepší film.. celá trilogie je must have...obrovské díky všem kdo se na této trilogii podílel.. R.I.P. ledger.. :(

Zatímco spíš (2011)

Hodně slušný...je vidět, že když někdo chce tak si to dokáže i užívat...ten konec je kulervoucí..psychologie jako prase...a ten borec mi hrozně připomínal Trevora z GTA5.. :D Kláry je mi líto ještě teď.. :(

Captain America: První Avenger (2011)

Slušná Marvelovka, která nedělá ostudu... Film jsem viděl, až teď po letech - byl jsem k tomuto hrdinovi skeptický...po přečtení komiksu jsem se rozhodl doplnit vzdělání a film jsem zhltnul jako malinu...nenudil, byla to zábava a uteklo to hrozně rychle...už se tešim na Winter Soldiera. :)

The Loved Ones (2009)

Zabavilo..Super taťulda..takovýho si každej přeje...fandil sem tomu rockerovi až do konce...stala se ztoho celkem nič moč kravina, ale bylo to dobrý..metal rulezz!

Interstellar (2014)

Filmovej orgasmus...kdo nevidel jakoby nezil.. - pro me nejlepsi nolanuv film..

Hačikó - příběh psa (2009)

Asi nejlepsi film co sem kdy videl...Zadnej jinej film semnou nedela to co haci...TOP nemam slov..kdo uvidi tak pozna jak moc silnej tenhle snimek je... update1: videl sem na youtube zaver filmu a nabrecel sem si kybl..nejkrasnejsi film na svete!

Predátor (1987)

Nadčasovej film... Nadfilm filmů... Nejlepší film v historii...? Nejlepší monstrum v historii...? Nejlepší Arnoldova role vůbec...? Nejlepší Hudba ve filmu...? !!! ROZHODNĚ ANO !!! PS: ted jsem to videl zase a je to proste jeden z nejlepsich filmu pro me..muzu cumet porad!

Zemřít je snadné (2009)

osol to...! :D skoda, skoda..ze zacatku to vypadalo na dobrej filmek...dolph tady vypada starsi nez v roce 2014..ale obcas zahlasi..a pekna tanecnice jinak film bida.. :(

Batman začíná (2005)

Nevim jak začít...zkusím začít tim, že batman je pro mě víc než ostatní hrdinové z komiksu...batmana jsem hltal od malinka jako animák...poté verzi od Tima Burtona...hltám všechny komiksy,hry,filmy s "temným rytířem"... Každopádně, když jsem viděl dark knight begins - mám namyslim batman...tak jsem sral blahem netopýry...viděno v kině snad 5x...doma originální CE edice BR...teď, když jsem se na to znovu dívál tak si všímám všech detailů...tohle je tak propracovaný a vymyšlený už od samého začátku, až do konce trilogie...vybrat si 10filmů z celýho světa, tak beru celou trilogii... všechny se mi vejdou do TOP5 filmů světa... Nolane bravo,bravo...vytvořil jsi kultovní záležitost...která překopala veškeré žebříčky a hodnocení filmů...ještě jednou BRAVO...kdo neviděl jako-by nežil..

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Totální peklo...začátek jako z učebnice, kdy přidali dalšího exp. a musí jej vysekat z průseru.. celkově mi tenhle koncept nevadí...první část filmu perfektní, kdy se snipes poštuchuje se slyem je humorná pro všechny kdo tyhle herce zná..nováček se nechytá..nejradši bych tě rozsekal na kousky...můžes to zkusit... ach ten demolition man.. a nebo snipesovo daňové úniky... Terry Crews to totálně posral stim debilním seriálem, takže se ve filmu moc neohřál, ale na jeho bicepsy je radost pohledět... Dále další exp. Gibson..ten vztal z popela...vypádá neskutečně..nechápu proč si nestřihl scénku v tílku nebo i bez...figuru má lepší než kdy předtim..gibson film nezachránil...a přišlo mi, že mu nevěnovali prostor..ten jeho fight byl tak prasácky odfláklej, že to musí slye mrzet ještě teď...kdo překvapil nejvíc byl banderas...ten si to užíval každou scénou...nabírání členů nuda...nikdo nevýraznej jenom snad ronda, kterou respektuji co dokázala ve sportu, ale toho ať se radši drží, timhle si ubližuje...moc dobře se na ní nedívá...(mrcha dala slyovi pusu a mě ten syčák neodepsal už několik měsíců...) ostatní ani nekomentuju...nikoho sem neznal nedával bych je tam vůbec...celkově ten nápad s exp co měl sly původně sehnat starou gardu a udělat akčnák co nemá konkurenci byl fajn..ale teď už to upadá a stává se ztoho takovej mainstream...sem zvědavej na 4díl...takže, když si to přeberu v hlavě...AKCE **** PG-13 film zabil...absolutně je to bez "šťávy". PŘÍBĚH ** Klasika...on je zlej musíme ho dostat... HUMOR *** už to neni ono..nikdo nesype hlášky jako dřív je to spíše vynucený pohlazení pro starou školu, která tyhle akčňáky hltala v dřívějších dobách.. Jsem z toho ještě docela nesvůj...na jednu stranu jsem rád, že to vzniklo a tyhle herci mi pořád ukazujou, že na to maj..ale štve mě ten úpadek celého nápadu expendables...snad pokračování se vrátí k prvním dvoum dílům.. :-)