The Titan (2018)

strasny...ztrata casu..kam to ten worhington zase vlezl! ruce pryc!

Máš ji! (2018)

docela v klidu sranda..vsichni herci okej, cernousek nejlepsi, renner super..skvelej byl ten co furt hulil :D supr sranda..je to na takovy 3/5 ale zabavilo to dost a skvely postavy to tahnou tak budem hodnyyy! doporucuju!

Upgrade (2018)

WOW!!! pro me film roku (sorry deadpoole bracho odpust)..nebudu nic psat..vsechno je dokonale..pecka totalni.

Smrtelné zlo 2 (1987)

tenhle film uplne ignoruje dil prvni - coz je uplne jedno - navic ceskej preklad prvniho evil dead jako lesni duch a evil dead 2 jako smrtelne zlo 2 nema chybu..zatim teda si to ash dava nejvic v serialu kterej je masterpiece..tohle je proste klasika, ale dneska je to takova picovina, ze se na to neda ani divat...nejlepsi je jak si kazdej stezuje na chovani postav v hororu a tady je to chovani tak dementni ze to proste nema obdobu a davate tomu plnej knedlik.. :D dneska utrpeni - dobra prace s kamerou a dobrej konec, na kterej navaze nejsilenejsi dil a jeho legendarni boomstick :D ps: dobry gore a motorovka :D ps: je tu hlaska groovy, ktera je i v poslednim residentovi :D

Lesní duch (1981)

Ted je to spis komedie..driv to mozna melo grady..ale tedka fakt k smichu..zub casu zde zapracoval neskutecne..pusobi to jak trapna amaterska sracka :D chapu ze ten film vytvoril legendarniho ashe - kterej je proste skvelej a kultovni status tomu nelze uprit, ale divat se na to dneska boli.. :-(

Útok z hlubin (1999)

thomas jane fajn,samuel fajn..cernousek fakn..papouch fajn..ostatni prumer - digitalni zralok a triky dneska hnus driv asi fajn...je to strasna pytlovina..driv v telce sem to zral ale ted fakt ne..jediny co je fajn jsou killy a krev..a jeste ze si to nenechava hvezdy na konec ale zraloci seknou kohokoliv a necekate to.

MEG: Monstrum z hlubin (2018)

Statham sejme i megaladona! :D strasne fajn film..cekal sem pruser, dostal sem slusnou zabavu kterou tahne statham a prave meg a par dobrych dzojku...fajn zralocek a byl tam celkem furt..slapalo to jako krava akce porad jela a stupnovalo se to..zadny picoviny proste porad to valilo..uvod utahanej objevujem bum zralok a uz to slapalo jak krava..nejakcnejsi film se zralokem urco...asi nejvetsi bodycount urco..ten berserk na konci nema chybu.. :D skoda ze ten konec je uspechanej a nenechali to dyl a vetsi maso.. :D idealni film do tehle veder...je to na poctivy a hodne silny 3/5 ale uz i vetsi chcance sem dal 4 tak dam megovi taky 4* :)

Manžel na zkoušku (2018)

Klasicka chcanka o zkurvenci kterej je miliardar a chudy ubohy kurve, ktera je tak hezka, ze ji to proste nejde verit..rozvazi pizzu a ma asi 200praci aby uzivila haranty..jeji mama na ni sere a zkurvenec co ma miliony s ni vyprca a hodi ji do more..pak ztrati pamet a rozjede se tahle sarada..jako k obedu na nudny odpoledne dobry..jinak je to spatny..:(

Re-Animátor (1985)

skvele ustredni duo si zamiluje snad kazdej, bavilo me koukat co ty dva blbouni vymysli - podelaj a jak se ztoho vysekaj.. :D dobry prostredi..a na tu dobu, celkem vklidu koukatelny i dnes..asi nejlepsi film s danou tematikou + cernej humor - to ja rad..to ja rad :D