Rambo II (1985)

Uz to neni survial ale akcni...o to mozna vic zabavnejsi pokracovani ramba..nekdo si ho zamiluje nekdo ho bude nenavidet...jako v prvnim rambovy je tu skvela hudba a sly ve skvely forme...nic neni lepsiho nez se divat jak sly drti svoje nepratele lukem...to se musi videt...doporucuju vsem co maji radi akcnaky tohle si zamilujete :P

Kobra (1986)

Presne rok po rambovy 2 prisla COBRA. Film sem poprve videl v mladi,kdy sem ani nevedel oco de. Kdyz sem se na nej znovu kouknul tak sem zasl. Pribeh je primitivni co taky cekat od akcniho filmu,ale akcni stranka je perfektni .Tenhle snimek se mi ale moc libil a na ten konec nikdy nezapomenu. ;) opet videno v tv a naprosta klasa..skoda ze nikdy nevzniklo pokracovani..role pro stalloneho jako delana!

Rambo III (1988)

Totez jako rambo2 tentokrat v pousti..zase strhujici hudba a skvelej stallone..doporucuju vsem ;) o akci je postarano :)

Tango a Cash (1989)

V podstate neco jako demolition man ale z jiny doby. Nikdy sem nemel rad Kurt Russela az po tomhle snimku se mi zacal zamlouvat :D pro me dalsi klenot se slyem - mam pro tebe doborou a spatnou zpravu jakou chces rict driv. Tu spatnou - dochazi nam benzin. A tu dobrou - jeste trochu mame. Proste COOL filmek :)

Rocky V (1990)

Pro nekoho nudny pro nekoho povinnost ...musim uznat ze je to nejslabsi dil serie,ale pro fandy je to povinost ...pro me hodne dobry dil...kdo nezna ROCKYho tomu se to libit nebude :(

Specialista (1994)

Pribeh nic moc...Scenar a rezie taky nic moc .. Na Slye se dobre diva ale to je asi tak vsechno.. :D

Sejměte Cartera (2000)

Tak sem se na to po dlouhy dobe mrknul a zasnul nad SLYem a jeho drsnym vyrazem kterej je tak uveritelnej ...a jeste ktomu jeho drsny hlasky...tady mu to fakt seklo :) jediny co bych vytknul byla obcas spatna kamera,ale nebylo to strasny :) ze by voda vyhnala krysi z kanalu ?:D davam za plnej pocet moc se mi to libilo ;)

Rocky Balboa (2006)

Vyborne zakonceni serie rocky...co vic si prat..jen je skoda ze sly neni mladsi tak o 10let :( zase perfektni box,trenink,hudba ...co taky od rockyho cekat ze ?:) pro fandy rockyho povinost ;)

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Rambo is BACK !:) sly se po nekolika letech vraci v roli ramba zestarnul a pritlacil na pilu. Od pulky filmu je to brutalni jizda ktera nema konce,utece to strasne rychle a mame zaver filmu. Kdyz de o akci tak je perfektne udelana.(koncetinama a krvi se nesetri).Zazitky ztohohle filmu se nedaj popsat to se musi videt. Pro me nejlepsi Rambo po legendarnim prvnim dilu a rad bych videl slyho jeste v rambovy 5.