Ong-Bak 2 (2005)

Zatim nejlepsi Tonyho Film....klasika ve svym zanru ...reknete..uz ste neco takovyho videli ?? Kdyz sem to videl poprvy tak sem mel hubu otevrenou a naslintal plny 3 kyble...na tohle se budu divat porad...hlavne uz pomalu na legendarni zaverecnou scenu a zaverecnej tonyho high kick nema chybu..tesim se na ong-bak 2 jak malej :)

Ong-bak (2003)

tonyho prvni film kde ma hlavni roli...na tohle sem cekal dost dlouho...kdyz tenhle film vysel hned sem ho shlidl a koukal se na nej porad...to co tam predvadi je neuveritelny...pribeh je slabej jako by se to dalo cekat predem na pribeh neni cas ...hlavni je akce a ta je tam jednim slovem Uzasna...tony jaa je novej bruce lee...nevim mozna je to tou brutalitou v jeho filmu kdy jim lame nohy jako paratka ale skvele se na to diva ...urcite o tonym jeste hodne uslysime Tony Kick Ass !:)

Smrtonosná past 4.0 (2007)

presne jak rika golfista,kdyby to nebyl die hard tak je to za plnej pocet. Ale kdyz je to Die Hard tak to nemuze mit plnej pocet protoze to nesaha 1,2,3 ani po paty..Tam byl John McClane drsnak znicim se nesral :D tady je to presne naopak :( nenadava,nekouri nic :( ale akce je to pekna. takze tak 80%.;)

Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

Posledni Terminator a posledni Arnolduv film. Jako rozlouceni se serii terminator se to povedlo !! ale jako rozlouceni s Arnoldem - to je hrozna skoda ze uz konci rad bych ho videl jeste v nejakym filmu.Pro me uz klasika Terminator od 1dilu az po 3ti je povinost. ;)

Terminátor (1984)

Arnoldova nejlepsi role vubec.Ze vsech terminatoru se mi libila jednicka nejvic...byl to takovej rozjezd pak prisla legendarni 2ka. Ale stejne terminator 1 je uz klasika. ;)

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

ktomuhle filmu neni co dodat. Perfektni jizda od zacatku az do konce. kult mezi akcema. Nejlepsi akcni film vsech dob...Co vic dodat ?:)

Komando (1985)

pro me nejlepsi Arnolduv film s Terminatorem. Klasika mezi akcemi . Ta posledni pasaz,kdyz de pro dceru na ostrov je nezapomenutelna :-)) update1: jakoby je to strasna kokotina ale memories no takze proste srdcovka ty hlasky,hudba a vsechno.. :D ta pasaz na ostrove je proste pecka..a ty hlasky..vojed se sama.. :D

Špinavá dohoda (1986)

Docela o nicem...celej film na "neco" cekate a pak nic ..akce tam moc neni ale kdyz tam je tak stoji za to :) a Arnie jako vzdycky dobrej --- změna názoru.-- skvělá akce,která je našlápnuta skvělou hudbou..po komandu přichazí raw deal ;-)

Monstrum (2008)

Byl jsem na tom v kine. a moc se mi to libilo az na to ze se mi to zdalo kratky.ale jinak perfektni filmek sedel sem a ani sem se nehnul..vubec sem od filmu nic necekal a posadil me na prdel...spokojenost :) edit: Nejlepsi monster film co znam, uz se tesim na ten prequel nebo co to vlastne ma byt, kolem filmu je tajemno jako u tohoto. edit2: zjistuju, ze ten film je lepsi a lepsi...uz se na nej chystam ve 4k. edit2: tpc to je fakt nadcasovej monster film...best ever

Sejmi je všechny (2007)

Blazniva akce od zacatku az do konce. :D Takovyhle filmy zeru neco na zpusob Crank akorad tohle je daleko vic blaznivejsi :D docela mi to chvilkama pripominalo hru "Max Payne" pro me perfektni film ke kterymu se urcite jeste vratim.;)