Nico - víc než zákon (1988)

Tak sem to po dlouhy dobe shlidnul a libilo se mi to - skoda ze sem videl jenom cenzurovanou verzi.paradni Seagalovka dam 4hvezdy :)

Nemilosrdná spravedlnost (1991)

Tak sem to shlidnul a musim rict ze to bylo vpohode :) hudba dobra,seagal dobrej a drsnej tak jak ma byt :) dostal sem chut na stary seagalovky :) rozhodne jeden z jeho lepsich filmu (ztech starsich) :) hej tak vole update a nechapu hodnoceni..tohle by melo mit tak 80% to je fakt sleha kurva ten richie je blazen psychopat curak..skvela hudbaa..jak ost tak songy..no sleep to broooklyyyyn!!

Přepadení v Pacifiku (1992)

Tak sem to shlidnul a muzu rict ze je to pecicka .. Seagaluv prelom akcnich filmu :) docela sem dostal chut na Nemilosrdnou spravedlnost :) fakt tohle uz je klasika doufam ze bude na CT1 i 2dil :D

Noc s nabroušenou břitvou (2003)

Brutalni,strhujici a priserny - takhle by se dal shrnout celej film ze zacatku kdyz prijede "Pumpar" vyvrazdit celou rodinu je to brutalni jizda. Pak sledujeme bezmocnou divku jak utika a dokonce sem se bal co sni bude dal,scenka kde se "Pumpar" zastavil na benzince byla strhujici.Mno a vyvrcholeni filmu bylo neco co sem nevidel...u tohohle filmu de nadherne videt co dokaze zkazit konec filmu (ten je opravdu priserny). je to skoda jinak by to bylo za ctyri hvezdicky :(

Hory mají oči (2006)

Od zacatku do pulky filmu to bylo perfektni a strhujici to bych dal za plnej pocet,kdyz by si film udrzel takovouhle latku,jakmile se ocitne otec v tabore "zmutovancu" tak je to typicka volovina stylu "prisel sem si proto co ste mi ukradli a taky stim odejdu" daleko vic se mi libil HAUTE TENSION. :))

Hory mají oči 2 (2007) odpad!

Po shlednuti prvniho dilu sem se tesil na druhej..to byla ale ztrata casu ...vojak co se de vycurat a necha si flintu nekde na stole pak se vrati a divi se ze tam neni a uz mu do zad ciha zruda je fakt moc...a nejhorsi je ze to takhle to bylo snad v celym filmu :D vubec se mi to nelibilo pro me je to odpad.. :(

Kat (2004)

Nic moc...cely je to o nicem jediny co stoji za rec je scenka s Rusem (btw:vypadal jako Duke Nukem :D) u Punishera v byte.(jestli se to tak da nazvat). jinak se mi to vubec nelibilo..

Smrtonosná zbraň (1987)

Hodne povedenej filmik..Muj nejlepsi mix akce a komedie z mladi,kdyz se na to podivam znova a znova porad se mi to libi..mam rad celou serii ale jednicka je nejlepsi !! pro me uz klasika ;) vodklidte tu sracku z myho travniku 🤌

Doom (2005)

Sem fanousek herni serie Doom a tesil sem se i na film.Ze zacatku to vypadalo slibne ale co se ztoho stalo pak..sem si rikal jestli nejsem ve spatnym sale.Akce to byla pekna ale neudelala na me zadny dojem jediny co si pamatuju byla scenka v kanalech s impem nebyt v hlavni roli The rocka tak je to o hvezdicku min. :)

Já, legenda (2007)

Prvni polovina filmu vynikajici.Co se potom stane radsi nebudu ani komentovat. Skvela atmosfera a skvely Will ..druha polovina filmu mi zkazila cely dojem z filmu.Skoda vypadalo to na perfektni film. :(