Vyšinutý (2020)

velice poucnej film..dobre ji tak kunde! a na konci uz bylo chovani jak ma byt. :) Ne..je to fakt pecka a gladiator si to dava jako krava..s nikym a nicim se nesere..zadny klisoidni cekani ze neco udela a nez nekoho zatluce tak tisic kecu..tady de hned surove jak to ma byt! sem velice potesen bravo!

Wonder Woman 1984 (2020)

Takovej odstrel si to asi nezaslouzilo, ale vubec to tu neni - je to takova feelgood 80s romantika kde se uprosted nejak objevila ww --> i ten Pedro tady dava slusne, ale nema co vic hrat..je dobrej, ale desne zoufalej..zajimave vyuzita zapletka a bavilo me to, jen skoda, ze je to uplne jiny..prijde mi to jak nejakej starej sitcom jakdyby krok za krokem - jsou tu 3akcni sceny - jedna trapna, druha trapnejsi a ta posledni uz docela ujde.. 😃 kazdopadne je to film o prani a ja si teda preju aby Gal dostala jeste sanci a vznikl ten 3dil a byla to slupka jako ten prvni ---> klidne zmena rezisera, ale neberte nam WW, kdyz uz jste nam vzali vsechny 🥺

Zvrácenost strachu (2020)

docela dobry, ta atmosfera a hudba byla hutna jak svina dokud tam slo o vlka a kdyz nasel prvne v lese mejdan tak sem byl hajplej co bude dal, od ty chvile to ztratilo jak prase a furt tam nekdo nekam lezl, chodilo se sem tam o nicem nezazivny..konec byl zase celkem delo, ale zmateny a utnuty moc brzo a slo by vytriskat vic kdyby to neutnuli tak brzo.

Živí mrtví - Jistá zkáza (2020) (epizoda)

vse splnilo ocekavani a vlastne sem to cekal podobny..ale bylo to hrozne uspechany a vubec neprociteny..cekal sem delsi epizodu...ten hajp a zpozdeni za to muzou..vyjit to hned sem spokojenej..no hura na posledni serii.. :)

Ad Astra (2019)

Brad Pitt je fajn...hrozne rychle to uteklo a valilo to ke konci hrozne rychle a chtel sem prozkoumavat/objevovat vsechno co bude nasledovat prave se skvelym Pittem, bez nej by to asi nebylo ono..v kine sem to nestihl tak sem si to vynahradil doma na 4k blucku...nadherna a super film!

Alita: Bojový Anděl (2019)

skvelej vizual, skvele natoceno, pribeh bavil, na city zahralo..bylo to skvely..bavilo me to jako svine a tesim se na 2ku !

Avengers: Endgame (2019)

Byla to petelice, ale asi u IW sem se bavil vic..tezko rict..az uvidim doma tak to mozna zmenim.. ps: meli chcipnout vsichni

Banda (2019) (seriál)

strasne skvelej serial..obsazeni top - tesim se na 2sezonu.

Banda - Série 1 (2019) (série)

Petelice jak krava..na serial sem prisel diky klipu slipknotu a to obsazeni me sejmulo - hlavne karl tady je takovej badass ze sem chcal pokazdy kdyz byl na scene! ostatni skvela parada a homelander proste bozi a hlavne jak je to kurevsky jiny! takhle by melo vypadat vic komiksaren kurva a ne ty sladaky, kdyz homelander vysype ty krereny vtom skladu je lepsi nez cela tvorba dc sracko filmu!! a ten konec kurva ten konec! no sem hodne zvedavej na druhou serku! sem napnutej jako svine!