Smrt na Nilu (2022)

zmrd na nilu je celkem predvidatelnej, - detektivni roman Agaty klasicky jebu, nectu nici to oci...postavy super, par dementu by se naslo a wonder woman tam moc nebyla coz me nasralo... pribeh usel, ale bylo to celkem dopredu jasny, ale bavil jsem se, scenerie nadhera, ale tu ctvrtou tam proste nevytlacim. kazdopadne doporucuju :)

Instinkt lovce (2019)

tyjo docela to uslo, nejaka hlaska, akce...napohodu film do telky 🙂

Venom 2: Carnage přichází (2021)

ty vole to bolelo.. 😢 tak znicenej sem dlouho nebyl..cekal jsem cokoliv ale tahle snuzka klipovych sekvencich, kde se strida snad jen 5mist me absolutne nevzala...hardy jede to svoje, ale uz to nestaci..zaporak akce proste nic extra..par dzouku se taky moc nehodilo (hlavne ten ke konci) no nvm tvle..zlata jednicka 😔 sem na udrenych 3* ale pocitove jsou to 2* dpc.. 😔 nechapu co to ten opicak cezar vytvoril tvle..🥺

Zhoubné zlo (2021)

jakoze dobry, ten napad nebyl spatnej, ale bylo to cely takovy weird a divny, ze se to nedalo brat vazne...scena na policajtech byla top z celyho filmu..konec docela ocekavanej..nebylo spatny 3/5

Čas (2021)

Jo cekal sem sracku..celkem srackove to bylo, ale ten konec byl zase top 😂 ale uz to slabne muj indicky priteli..priste to chce kurva pridat!

Čas pomsty (1993)

starej dobrej lundgren kdy na buchty mazal kytky pod mostem.. 😂

Paranormal Activity: Next of Kin (2021)

ma to nazev jak ta serie kde se otviraj a zaviraj dvere a padaj hrnce, ale je to pojaty spis jako blair witch, seznameni s postavama, cubka nataci dokument o tom, ze je adoptovana a jede se seznamit s rodicema, coz jsou totalni vidlaci v lese na totalni dedine bez internetu a signalu klasicky..mno a neco tam ze sklepa smrdi a zjistuje se co 🙂 natoceny je to fajn, je to dobry ale jsou tam nelogicky slowmo zabery..dal bych silny 3* 🙂

Mil Colmillos (2021) (seriál)

zatim 2dily a je to velice nadejne a zajimave. :) tak to pak zesrali.. 😂 jeden dil dobra akce celkem..no pak kravina 😂

Jolt (2021)

OuouOu --- cekal sem neco jako crank - cubka trpela strasnym vztekem, elektrika ji pomahala ho krotit..joo kate je kost a mliko fakt pekna, akce by sla, ale je to tak blby az to proste nudi a nikoho to nebavilo ke konci.. 🥺 herkules byl dobrej kate nasrana jak prase, 40min to bavilo ale pak tomu dochazi stava...skoda 😢 ale dam udreny, slaboucky 3/5 - ale objektivne je to tak na 1-2/5 ale kate mam proste rad