Wrestler (2008)

Tohle me hodne bavilo..Mickey chytl druhej dech..znicenej wrestler se chce vratit na vrchol..jeho cesta je plna utrpeni..skvelej film

matka! (2017)

Tohle bylo silny..JL je skvela! - po precteni vysvetleni pribehu a par veci co bylo ve filmu sem zjistil, ze je to precizni dilo..davam ale 3hvezdy..

Silnější (2017)

Jake je proste jeden z top hercu...neskutecnej borec - od patroly ho sleduju a kolem zodiaca prisel zlom a kde hral proste byl zarukou kvality..na kazdou roly se pripravuje na maximum a zdime divaka..at uz kurva dostane toho oscara! tohle je proste umeni - jake a hardy nejlepsi herci poslednich 5ti let!

The Wall (2017)

Celkem OK, cekal sem zajimavejsi konec teda..ze se to nejak vyresi..no to je jedno..bavila me kazda chvilka, kdyz resili co a jak, kde muze byt atd..super, ale ten konec...kurva vazne ?!

Loganovi parťáci (2017)

Bylo to fajn..ale furt tomu chybelo neco..vybornej je craig a tatum - driver hral troubu a slo mu to.. :D konecna zapletka a vysvetleni loupeze je fajn, na smutnou nedeli idealni film. :D

Za každou cenu (2016)

brother movie..magor a chytrej bracha..skvelej bridges norton a pine - kurva ten kluk se mi zacina libit vic a vic - vypada na super herce..skvelej film..proste topka!

Plivu na váš hrob 2 (2013)

druha jebanice je vetsi sranda.. :D jak ty borci odvezli tu cubku do ruska nekam dopici a tam ji mrdali ve sklepe je libovka.. podobnej napad sem mel taky.. :D pak je rube v nejaky dire pod kostelem..no uz nic moc..killy usli..gore uslo..celkem fajn jednohubka..porad lepsi nez ten posledni pruser!