Grindhouse: Planeta Teror (2007)

Nejvic vdecna vec, pro vsechny oldschool fans..ten cast je naprosto skvelej, hlasky jako svine, ten styl starej je naprosto top..a vubec...kde je ta sracka ?😂

Grizzly: Pomsta šelmy (2007) (TV film) odpad!

no ty kravo to byl nareez... 😂😂 prima max docela zavalela.. 😀 cekal sem ze zacatku nejaky strasny amatersky porno, ale on to byl film.. a ten reziser to myslel kurva vazne 😂😂 naser jako prasee :d ps: co sem koukal tak ten reziser je nejakej mistr sracek 😀

Hory mají oči 2 (2007) odpad!

Po shlednuti prvniho dilu sem se tesil na druhej..to byla ale ztrata casu ...vojak co se de vycurat a necha si flintu nekde na stole pak se vrati a divi se ze tam neni a uz mu do zad ciha zruda je fakt moc...a nejhorsi je ze to takhle to bylo snad v celym filmu :D vubec se mi to nelibilo pro me je to odpad.. :(

Hostel II (2007)

hodne spatny... :D nakonec ten pindik je za hvezdu jinak zbytecnej film, stejne jako ten prvni..ale prvni byl o hvezdu lepsi.. :D jeste ta scena jak ten borec zastrelil toho cikana..kurva to byla uleva :D:D mel je vysvihat vsechny zmrdy!

Hranice smrti (2007)

dneska trapny, amatersky, hnusny, dementni kamera, postavy, dabing..neda se to tvle 🥺

Já, legenda (2007)

Prvni polovina filmu vynikajici.Co se potom stane radsi nebudu ani komentovat. Skvela atmosfera a skvely Will ..druha polovina filmu mi zkazila cely dojem z filmu.Skoda vypadalo to na perfektni film. :(

Jeskyně smrti (2007)

strasne divnej film...hrozny vole..ztrata casu... :(

Když si Chuck bral Larryho (2007)

moje prvni seznameni s kevinem jamesem..bavil me jako svine..pribeh dvou buzeranstkych hasicu..ale ono je to jinak :D byl sem v kine a bavilo me to..klasickej slabsi sandler - neurazi nenadchne..klasika do televize

Krvavá laguna (2007)

Celkem sem byl napnutej a bavilo to...jeden z nejlepsich animal attack filmu co jsou, a s krokouskem vubec, neznam lepsi. je to napinave az do konce, kterej je podle pravdy!