ac3r

ac3r

okres Brno

• 8.4.2018  10:09
    Bikesalon (TV pořad) (2018)

Bikesalon, svět se fakt v prdel obrací :-D

• 21.5.2018  23:27

Suverénně nejhorší marvelovka. Škoda, že roli BP nedostal raději MBJ, kterej je asi jedinej ze všech postav co nějak zaujme. Nečekal jsem od toho nic moc a dostal jsem ještě méně než jsem čekal. Podepisuji komentář verbala.

• 11.11.2018  21:27

To se musí zažít, takhle mě naposledy v kině dostal snad jen Gladiátor :-)

• 2.1.2019  17:30

Hlavně těm místním pseudoexpertům co tady hází 4 a víc nevěřte jak je to úžasný. Tahle "komedie" má pouze 77 min a stejně po 20 minutách člověk odpočítává minuty do konce :-)

• 6.4.2018  22:28
    Dabing Street (TV seriál) (2018)

Celkově za tři, scénky s Krobotem bezkonkurenčních 5 :-) Škoda, že tam nedostal více prostoru...

• 5.1.2019  23:05

Jak to vešlo do kin, tak zavládla hysterie jak kdyby to bylo Playgirls III, tak si říkám proboha, že by to až tak zesrali, ale evidentně na to akorát zaběhli místní mozkovny považujíc se za těžký experty a když to není nějaká oscarová gayptákovina typu Moonlight, tak automaticky solí odpad, kór jak jde o CZ film :-) Prostě další trošku natažená epizoda, která volně navázala už na lehce upadající druhou řadu a která nijak nevybočuje z toho co bylo vidět v seriálu. Zápletky tam byly podobně primitivní, Topinka stejně cirkusácký, tak nechápu co tady někteří zas mají. Hodnocení něco mezi 2-3, přikloním se ke třem díky Elizavet :-) Do kina bych na to teda taky ale nešel, to je pravda.

• 3.8.2019  13:19

Děsný casting :( Nejslabší díl ze všech a to o parník.

• 14.10.2018  10:54

"Jednička" byla fajn, ale tohle je tak neuvěřitelně stupidní, že se vůbec divím, že to vypustili mezi lidi, jako ten konec :-))

• 22.10.2018  22:13

"Tvůrci se také zaměřili na více či méně fungující mezilidské vztahy a otevřou i problematiku rasové nesnášenlivosti a předsudků." Tak to si laskavě rovnou strčte někam.

• 24.4.2019  16:51
    Máří Magdaléna (2018)

Přečte si komentář Limy, to už dost napoví co je to za nudné sranec a vůbec tím neztrácejte čas, já vydržel 20 min.

• 30.9.2018  09:46

Skvělé jsem se bavil, hledat v tom kraviny jakože noc talentů je ve dne to musí bavit :)) Takže pobavil film, tak tradicne i komentáře místních pseudoexpertu jako tetsuo nebo xxxxxxmartin s takovýma sucharama někam chodit jistě ciry zážitek. Nevymyslíš:)))) Klobouk dolů před výkonem Polívkové.

• 15.10.2018  21:49
    Poklad z půdy (TV pořad) (2018)

Banda zoufalců vyráží prodat svoje krámy a myslí si, že dostanou za každou cetku milión.

• 1.5.2019  16:08

Nudné scénář o ničem, v podstatě je o to totálním hovnu :-) Takhle blbě udělat casting aby člověk hledal aspoň jednu sympatickou postavu to se taky moc často nevidí, zkrátka je to takový celý pitomý, že člověk fandí predátorovi aby je všechny sejmul co nejdřív a byl konec. Pro mě fandu akčních filmů a prvního predátora s Arniem má za klasiku na kterého se teď podívá raději třikrát za sebou než aby musel vidět zase tohle, prostě velké zklamání...

• 31.3.2019  18:25

Lepší jak San Andreas s Mrakodrapem dohromady.

• 31.8.2019  11:13
    Robin Hood (2018)

Mně na tom nejvíc sral ten chcípák Egerton, jinak bych dal i tři, na jedno podívání dobrý.

• 10.6.2018  08:45

Podle traileru jsem myslel, že jdu na mix Salt, Atomic Blonde apod. Paradoxně oba filmy mají horší hodnocení než tenhle nudný natahovaný "thriller", kde se kromě občasného roztáhnutí nohou Lawrence nic neděje. Objektivně spíše dvě hvězdy, ale mám pro tu holčinu z HG pořád slabost, dávám nakonec tři. Takovej ten film, kdy si myslíte, že máte za sebou hodinu a půl, kouknete na hodinky a ejhle teprve 50 minut. Akce nulová, děj strašně natahovaný a tahnoucí, no a k tomu baletka z divadla s provrtanou nohou co má výdrž jak Rambo, kdyby si to aspoň nehrálo na tak vážnou notu, když je to tak neskutečně přehnaný, mně to u filmů vetšinou nevadí, ale tady to vyznívalo docela komicky. Jednou zkrátka stačilo.

• 22.1.2020  21:56
    Složka 64 (2018)

Nejnesympatičtější banda v historii krimi, jezdici ve skodovence opět zasahuje, k tomu sterilizovani muslimaci, prostě nadhodnocena kravina....

• 3.8.2019  15:11

Animáky mě nechávají zcela chladným a platí to i po téhle prý bombě :-)

• 24.2.2018  18:12
    SuperStar 2018 (TV pořad) (2018)

Kdo na tyhle kravoviny furt cumi? Jdete s tim uz nekam... Zoufalec Cristovao v porote to jen podtrhuje :D

• 13.1.2019  21:37
    Tiché místo (2018)

Pitomost plná hloupostí, kde se dějí další hloupé pitomosti aby se vůbec něco dělo. To hodnocení tady to je fakt vtip zas jednou.

• 1.7.2018  16:14
    Tomb Raider (2018)

Když v první půlhodině dostala Lara na budku od ženský v ringu, jela nějaké trapné závod na pumpičce a nechala se honit od třech puberťáků s nožem bylo mi jasný, že tohle asi nebude ten TB, který jsem očekával. I samotná Alicia ač ji mám rád, tak se do téhle role moc nehodí, akce žádná, celá zápletka nudná až směšná. Původním TB se to ani nepřiblížilo, když už někdo měl potřebu tohle restartovat, tak s takovým zoufalým scénářem je to až ostudné, se hrou to nemá prakticky nic společného. Připomíná mi to loňskou Mumii, to byla taky taková podobná zoufalost.

• 25.4.2018  22:35
    Utajený šéf (TV pořad) (2018)

Celý mi to přijde jako taková nahraná komedie. Štáb tam běhá s kamerou za nějakým nýmandem celou dobu a vůbec to nikomu nepřijde divný a i kdyby jim každej sežral tu výmluvu o dokumentu, tak to chování před kamerou bude stejně úplně jiný než ve skutečnosti. O trošku míň přeslazený jak Mise nový domov, ale pořád taková směšná slátanina pro nenáročný, kterou bych nikomu jistě nedoporučil. Pro Michal118: Pytloun hotely mají do luxusních hotelů hodně daleko.

• 28.10.2018  15:02

Už se na ty debilní hororrový výplachy na 100 a 1 způsob pomale nedívám, ale tady mě zaujal námět vadí/nevadí a po shlédnutí jsem velice mile překvapen, i konec byl fajn, narozdíl od těch jak horrory tradičně končívají :-) Stokrát lepší jak ty omletý duchařiny co tady mají mnohem vyšší hodnocení. Na jeden víkendový večer příjemně pobaví.

• 12.3.2019  18:22

Průměr, neposunovat písničky dopředu možná i za dvě, konec mě zklamal ještě víc.

• 24.1.2018  15:55
    Česko hledá prezidenta (TV pořad) (2018)

Hvězdu za Miloše za to jak si tu kývající loutku mazal na chleba.

• 28.4.2018  11:07
    Štiky (TV pořad) (2018)

"A pokud jste si mysleli, že už vás nic nemůže překvapit, tak tahle rodina vás vyvede z omylu." lépe řečeno tenhle pořad. Je pravda, že z těch Nováckých sranců (tentokrát tedy na Primě) jsem myslel, že mě už fakt nic překvapit nemůže, ale tohle je teda odpad všech odpadů :-)

• 26.12.2017  12:26

Chvílemi jsem uvažoval i o plným počtu, podobné filmy můžu. Stopáž dvě hodiny a přes to žádná natahovaná nuda nekonečnýma kecama a přece jen to není žádný primitivní akční děj. Ale co musím vyzdvihnout je soundtrack, za celej život jsem si pořídil asi dva, tohle je číslo 3, parádní hudba :-) Theron si odehrála svoje, opět jí to sekne, Sofia nezůstává moc pozadu a výborný McAvoy tomu dává skvělé grády. Více podobných filmů, méně 150 minutových sranců.

• 11.8.2018  18:43

Při hraní pokeru na mobilu to dokoukat až do konce šlo :-)

• 23.10.2018  17:42
    Borg/McEnroe (2017)

Nudný jako prase, na to jaký to mělo námět. Pré velcí rivalové, buď to bylo tak blbě natočený nebo z komára velblouda.

• 11.9.2017  14:27
    Farmář hledá ženu (TV pořad) (2017)

Je to pitomost, ale člověk se u toho jak je to pro účinkující totální trapas i docela baví. Bendová ani náhodou nedosahuje Něrgešové.