ac3r

ac3r

okres Brno

• 8.10.2016  20:49
    Dvojníci (2016)

Lepší než jsem čekal, dobrá odpočinková komedie, kde se člověk zasměje. Je to tak na 3,5, český filmy tu jsou hodně podhodnocovány, takže to zaokrouhlíme na 4 :)

• 4.9.2016  19:39

Cela minuta Warcraftu je tisickrat zajimavejsi nez celej slavnej Hobbit vy pseudoexperti !

• 19.8.2016  17:37

Tady se zas ovce v hodnocení vyznamenaly. Příběh úrovně filmů co tady mají sotva 50%, casting trapný, když jsem tam viděl toho Drivera měl jsem pocit, že koukám na Harryho Pottera, Boyega ten tam byl snad jenom proto aby se naplnila kvóta povinných černochů ve filmu a nebýt tam Ford, tak snad tam neměl ani kdo hrát. Na to kolik to stalo a jak se z toho může většina posrat, tak je to regulérní průměr.

• 5.6.2016  13:07

Mistní pseudoexperti se zdárně předhání kdo se z toho připosere víc a to už vždy napoví, že je něco špatně. Jestli tohle ma být posun k lepšímu, jak tady někteří papouškují jeden od druhého, tak ať to radši zůstane tam kde to je teď. Hvězdu za Michalinu, jinak utahaná ptákovina s 5 minutovými záběry do blba a to na co člověk čeká nejvíc je odfláknuto 5 sekundami, navíc film ani není přesný, spousta detailů chybí.

• 10.4.2016  20:28

Pohádka o nesmrtelném DiCapriovi, který je rozcupován medvědem, skáče koněm ze skály a přes to si v plné parádě dokráčí pro sošku. Tak teď už ji konečně máš a vrať se prosím zase k normálním filmům jako Shutter Island nebo Inception. Přetrpěná 160 minutová hekající nuda v krásné přírodě.

• 9.4.2016  20:44
    Spotlight (2015)

Dostalo to sošku a ovce se zas můžou přetrhnout v tom, kdo dá víc hvězd. Film je to naprosto průměrný a ničím výjimečný, jen trochu ožehavé téma. Nic co by člověk musel ještě někdy vidět a i při prvním shlédnutí si musí sakra dávat bacha, aby si čekání na očekávaný konec nezkrátil menším šlofíkem.

• 3.4.2016  23:05
    Díra u Hanušovic (2014)

Film o buranech kdesi v buranově a totálně o ničem. Nechápu za jakým účelem tyhle debility vůbec vznikají.

• 5.3.2016  16:33
    Modré stíny (TV seriál) (2016)

Ten kdo u téhle hrůzy dokáže napsat skvělá kamera nebo zvuk by si měl dát facku a dobrovolně si tady nechat zrušit účet.

• 28.2.2016  18:54
    Na vodě (TV seriál) (2016)

Kam vleze Klus ani tráva neroste.

• 17.1.2016  10:40
    Želvy Ninja (TV seriál) (2012)

Tohle už nejsou ti želváci na kterých jsem vyrůstal, opravdu nechutně odporná grafika.

• 17.1.2016  09:39
    Pohádky pana Donutila (TV pořad) (2015)

Už kvůli těm pitomcům tady (že sluníčko Scalex) s pěti hvězdama nemůžu jinak. Multikulti Sněhurka jen důkaz toho jak se svět v prdel obrací.

• 1.1.2016  14:03
    Tři bratři (2014)

Kardinální pitomost v čele s trotlem Klusem.

• 1.1.2016  12:29

Dát odpad musel bych si připadat jak bukvice díky Charisme, které to neskutečně seklo, jinak je to ale brak naprosto o ničem.

• 28.11.2015  21:25
    Český slavík Mattoni 2015 (TV pořad) (2015)

Ortel ! palec nahoru ! Uz jen kvuli trapnym slintum Yoshitsune a mistniho trotla Zecka, ktery se svym tradicnim exkrementem nemuze chybet :D Jedna hvezda za Ortel, druha za Tomase Ortela, treti za Kaju.

• 21.11.2015  16:53

Insurgent společně s Hunger Games se můžou jít proti tomuhle zahrabat. Do ženské role obsadit Lawrence nebo Woodley a bylo by to dokonalý :-) Už se moc těším na třetí díl.

• 15.11.2015  15:37

Za ten konec nemůžu jinak, zabitý čas.

• 17.10.2015  19:18
    Projekt minulost (2015)

Jděte s tou debilní found footage už do prdele. Celé film třesoucí se kamera, kde je půlka filmu hovno vidět, to fakt musí bavit jen vyvolený....

• 6.9.2015  18:17
    Vychytávky Ládi Hrušky (TV pořad) (2015)

Jděte s tím kůžičkářem už do prdele !

• 30.8.2015  21:13
    SuperStar 2015 (TV pořad) (2015)

Proboha jak se na to ještě může vůbec někdo dívat?

• 23.5.2015  21:34

Za 176 mega taková nudná slátanina Star Treku, Thora, Hvězdných válek a já nevím čeho všeho ještě. Elfí teplotechna Tatum tomu dal ještě mega korunu. Navíc neskutečně primitivní a zoufalý děj, tady mohu dat tak jednu hvězdu za Kunis, jinak se v tomhle teda nepovedlo vůbec nic. Těžko bych vzpomínal film co mě tak zklamal, tohle Wachowští totálně nezvládli a to jsem ještě slušnej.

• 7.3.2015  19:30

Do poslední chvíle jsem nevěřil, že by to bylo fakt tak špatný a ono opravdu je.

• 17.2.2015  18:32

Tahle příjemná česká komedie s bravurním Donutilem a Dolanským měla jedinou chybu a to, že místo Rumla měl hrát Mádl, to by se film dostal ještě na úplně jiné level.

• 9.2.2015  17:18
    Animal (2014)

Jenom, že mám v poslední době jakousi chuť na horory, tak jsem dal tomuhle céčku šanci, ale je to ztráta času. Klasická pitomost trpící klasickými neduhy hororu jakožto nelogické chovaní hlavních postav až po "netradiční" a nečekaný konec.

• 25.1.2015  12:27
    Sex Tape (2014)

Prdelka Cameron luxusní, ale to je asi tak vše zajímavý co tenhle film (záměrně nepíšu komedie) může nabídnout, momenty k zasmání asi celkově dva. A to mám Cameron i Jasona celkem rád, škoda.

• 12.1.2015  21:44
    Babovřesky (2013)

Film jak ušitý pro voliče Zemana :-P

• 12.1.2015  21:35
    Vraždy v kruhu (TV seriál) (2015)

Zatím je to teda hrozná slabota, hvězdičku dávám v podstatě jen za Trojana, postava Vagnerové a vůbec tahání horoskopu do vyšetřování je hodně přes čáru únosnosti a nakonec postava Krajča, to je úplně no comment... Ještě tomu šanci dám, ale pomale přestávám věřit, že se to ještě zvedne... Edit: Tak po třetím díle mám pocit, že ještě jeden a změním to na definitivní odpad...

• 11.1.2015  10:23

V těch záplavách českých ptákovin co se teď vesele točí (že pane Hřebejk?) je tohle výborná oddychová komedie na kterou se rád podívám znovu.

• 7.1.2015  21:05

Závěrem filmu tuhle sérii zabili, doslova.

• 28.12.2014  21:27
    Zase doma (TV film) (2013)

Kelly to po těch letech stále sekne :-) Jinak celkem příjemný film na dlouhé zimní odpoledne.

• 16.12.2014  18:30
    Třída 8.A (TV pořad) (2014)

Podepisuji se vesměs pod všechny komentáře co udělili odpad, už není co bych dodal :) Ti se čtyřmi a více hvězd zřejmě slušné oddíl.