Živé terče (2019) (seriál)

První dva díly docela pěkný a jistý 4 hvězdičky, ale pak to celý zmatlali a celé překvapení i napětí šlo do kytek.

MasterChef Česko - Série 3 (2019) (série)

Naprosto skvěle složení poroty dělá z tohohle průměrného pořadu nadprůměrný. Když čtu některý komentáře, tak evidentně někteří vůbec nerozumí gastronomii, ale musí vyblit svoje moudra a jít zakousnout smažák.

Predátor: Evoluce (2018)

Nudné scénář o ničem, v podstatě je o to totálním hovnu :-) Takhle blbě udělat casting aby člověk hledal aspoň jednu sympatickou postavu to se taky moc často nevidí, zkrátka je to takový celý pitomý, že člověk fandí predátorovi aby je všechny sejmul co nejdřív a byl konec. Pro mě fandu akčních filmů a prvního predátora s Arniem má za klasiku na kterého se teď podívá raději třikrát za sebou než aby musel vidět zase tohle, prostě velké zklamání...

Máří Magdaléna (2018) odpad!

Přečte si komentář Limy, to už dost napoví co je to za nudné sranec a vůbec tím neztrácejte čas, já vydržel 20 min.

168 hodin (2006) (pořad) odpad!

Prolhanej manipulativni odpad

Rapl - Kebab Aleppo (2019) (epizoda) odpad!

Uprchlíci, kebab aneb jak dovézt skvělý serial do úplných sraček. První série 5 hvězd, druha odpad, tleskám.

Zrodila se hvězda (2018)

Průměr, neposunovat písničky dopředu možná i za dvě, konec mě zklamal ještě víc.

KOMETA:FILM (Z nebe do pekla a zpět) (2019)

Nemohu dát více jak za tři, 15 let je Kometa součást mého života, tudíž mě v tomhle nemohlo nic moc překvapit a o to musím být více kritický pač jsem si sám osobně vyžral ty posměchy, vysoké prohry a pak tu nepopsatelnou radost z mistrovských playoff apod., tudíž strašná spousta opomenutých věcí (Openair Svítkov, žádný názor nikoho ze soupeřů z vyhocevaných sérií, nic zajimavého ze zákulisí co byste už dávno nevěděli atd.) prostě jak když si člověk pustí sestřih sezóny na ČT Sport a nedozví se vůbec nic nového, a co víc chybí i spousta hráčů (Kempas, Hubas, Barus atd.), fanouškům (až na pár vět jednotlivců) a choreografiím se to nevěnuje pomale vůbec (není tu jediný záběr na nějaké choreo!!!!), což je naprosto tristní, sezóna obhajoby je odfláknutá pár záběry z Třince, přebrání klubu Zábranským tam vyznívá taky zvláštně, ale v tom je lepší asi moc nerýpat, zkrátka celkově to vypadá jak polotovar, který dělal někdo toho s Kometou zas tolik neprožil. Dávám za tři, je to takové lepší dokument než v TV, ale jen o vlásek, možná vzít si to pod sebe celý Záruba bylo by to ve finále i v TV lepší. Nevím kdo tady sází těch 5 hvězd, ty si možná zaslouží Kometa, ale tenhle dokument zdaleka jistě ne. Kometa a Boby, to je naše hobby !!!