To (2017)

Tak jsem se zas jednou nechal nachytat na vyhypovanou kravovinu. Nejdesivejsi klaun všech dob se bojí šesti malých faganu:))) radši nic.

Vadí nevadí (2018)

Už se na ty debilní hororrový výplachy na 100 a 1 způsob pomale nedívám, ale tady mě zaujal námět vadí/nevadí a po shlédnutí jsem velice mile překvapen, i konec byl fajn, narozdíl od těch jak horrory tradičně končívají :-) Stokrát lepší jak ty omletý duchařiny co tady mají mnohem vyšší hodnocení. Na jeden víkendový večer příjemně pobaví.

Borg/McEnroe (2017)

Nudný jako prase, na to jaký to mělo námět. Pré velcí rivalové, buď to bylo tak blbě natočený nebo z komára velblouda.

Lynč - Vítejte v Buchnově (2018) (epizoda)

"Tvůrci se také zaměřili na více či méně fungující mezilidské vztahy a otevřou i problematiku rasové nesnášenlivosti a předsudků." Tak to si laskavě rovnou strčte někam.

Jurský svět: Zánik říše (2018)

"Jednička" byla fajn, ale tohle je tak neuvěřitelně stupidní, že se vůbec divím, že to vypustili mezi lidi, jako ten konec :-))

Odnikud (2017) odpad!

Podepisuji komentář verbala v plném rozsahu.

Po čem muži touží (2018)

Skvělé jsem se bavil, hledat v tom kraviny jakože noc talentů je ve dne to musí bavit :)) Takže pobavil film, tak tradicne i komentáře místních pseudoexpertu jako tetsuo nebo xxxxxxmartin s takovýma sucharama někam chodit jistě ciry zážitek. Nevymyslíš:)))) Klobouk dolů před výkonem Polívkové.

Tomb Raider (2018)

Když v první půlhodině dostala Lara na budku od ženský v ringu, jela nějaké trapné závod na pumpičce a nechala se honit od třech puberťáků s nožem bylo mi jasný, že tohle asi nebude ten TB, který jsem očekával. I samotná Alicia ač ji mám rád, tak se do téhle role moc nehodí, akce žádná, celá zápletka nudná až směšná. Původním TB se to ani nepřiblížilo, když už někdo měl potřebu tohle restartovat, tak s takovým zoufalým scénářem je to až ostudné, se hrou to nemá prakticky nic společného. Připomíná mi to loňskou Mumii, to byla taky taková podobná zoufalost.