Krev šampiona (2016)

Klobouk dolů před Pazmánskym čertem, ale film samotný mi přišel dost podprůměrný.

Rudá volavka (2018)

Podle traileru jsem myslel, že jdu na mix Salt, Atomic Blonde apod. Paradoxně oba filmy mají horší hodnocení než tenhle nudný natahovaný "thriller", kde se kromě občasného roztáhnutí nohou Lawrence nic neděje. Objektivně spíše dvě hvězdy, ale mám pro tu holčinu z HG pořád slabost, dávám nakonec tři. Takovej ten film, kdy si myslíte, že máte za sebou hodinu a půl, kouknete na hodinky a ejhle teprve 50 minut. Akce nulová, děj strašně natahovaný a tahnoucí, no a k tomu baletka z divadla s provrtanou nohou co má výdrž jak Rambo, kdyby si to aspoň nehrálo na tak vážnou notu, když je to tak neskutečně přehnaný, mně to u filmů vetšinou nevadí, ale tady to vyznívalo docela komicky. Jednou zkrátka stačilo.

Black Panther (2018)

Suverénně nejhorší marvelovka. Škoda, že roli BP nedostal raději MBJ, kterej je asi jedinej ze všech postav co nějak zaujme. Nečekal jsem od toho nic moc a dostal jsem ještě méně než jsem čekal. Podepisuji komentář verbala.

Učitelé na zakázku (2013)

Od Fakjů pane učiteli to má teda hodně daleko, tak se hlavně nenechte nachytat místníma komentářema jako já.

Zmenšování (2017)

Po držkující vietnamskou uklízečku jsem vydržel i já, pak už to nešlo. Škoda prvotní nápad dobrý, ale jinak děs běs.

Štiky (2018) (pořad) odpad!

"A pokud jste si mysleli, že už vás nic nemůže překvapit, tak tahle rodina vás vyvede z omylu." lépe řečeno tenhle pořad. Je pravda, že z těch Nováckých sranců (tentokrát tedy na Primě) jsem myslel, že mě už fakt nic překvapit nemůže, ale tohle je teda odpad všech odpadů :-)

Utajený šéf (2018) (pořad)

Celý mi to přijde jako taková nahraná komedie. Štáb tam běhá s kamerou za nějakým nýmandem celou dobu a vůbec to nikomu nepřijde divný a i kdyby jim každej sežral tu výmluvu o dokumentu, tak to chování před kamerou bude stejně úplně jiný než ve skutečnosti. O trošku míň přeslazený jak Mise nový domov, ale pořád taková směšná slátanina pro nenáročný, kterou bych nikomu jistě nedoporučil. Pro Michal118: Pytloun hotely mají do luxusních hotelů hodně daleko.

Bikesalon (2018) (pořad) odpad!

Bikesalon, svět se fakt v prdel obrací :-D

Dabing Street (2018) (seriál)

Celkově za tři, scénky s Krobotem bezkonkurenčních 5 :-) Škoda, že tam nedostal více prostoru...

Láska po anglicku (2014)

Hayek, Alba, Brosnan, McDowell lepší casting snad nemohl ani být. Skvěla a příjemná oddechovka.