Opilí láskou (2002) odpad!

Klasicky proti všem, neskutečná nudná sračka.

Expedice: Džungle (2021)

Dost mi to připomínalo Mumii s B. Fraserem, mám tyhle filmy rád, tak dávám 4*, ale tu půl minutovou scénu o chudackovi braskovi buzikovi jste měli vystrihnout:/ Už mě tyhle manýry začínají solidně srat, jakoby nestačily mnohdy ty do oka bijící trapný multikulti castingy aby se náhodou neřeklo.

Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)

To je prostě klasika tady :-) Když je to nudný, táhne se to jak smrad a jsou tam dva vtipný momenty z celého filmu skončí to v červených číslech. Při tom jestli tohle je komedie, tak Špindl by měl mít 90%, tam jsem se zasmál aspoň pětkrát snad. S tím hereckým ansamblem co tady je, je to ve finále naprosto ostudný, zklamání.

S tváří anděla (2014)

Koukal jsem na to kvůli Beckinsale a za ní také dávám tu jednu hvězdu. Jinak je to naprosto nudný zbytečný film o ničem s ještě horším koncem.

Duna (2021)

Film trvá 2,5 hodiny a přes to se člověk nenudí ani minutu, navic opravdu skvostna hudba, tady není co řešit.

Nikdo (2021)

Natočit to Seagal má to tady 30% :-) Nevím, nějak zvlášť dobrý mi to teda nepřišlo. V době psaní komentáře má Nobody stejný hodnocení jako Není čas zemřít, to mi přijde hodně vtipný. Za mě průměr s milionkrát ohranou zápletkou, který už znova vidět nepotřebuji. (Narozdíl od Bonda)

Tom Clancy: Bez výčitek (2021)

Nebylo to špatný, ale ten casting o ničem. Jordan tradičně slabota, nechápu proč ho všude porad cpou a třešnička byla ta Turner-Smith jako na to se fakt nedalo dívat. Jinak příběh a akce nebyl určitě zlej. Guy i ve svým veku měl hrát místo Jordana a možná by to bylo o něčem jiným:)

Hra na oliheň (2021) (seriál)

Vyhypovana prumerakovina nezklamala. Herci nesymptacti, ženský hnusný, dialogy, že to člověk musel pretacet, jediný z toho zajímavý jsou snad ty hry, od 4. dílu jsem fandil druhé straně:-) jako tři hvězdy fakt max.

Superdebata České televize (2021) (pořad) odpad!

Prý "Moravec by tomu dodal glanc" :D  Někteří místní chytrolíni prostě nikdy nezklamou :D  A stejně tak ubohá zbytečná a neobjektivní ČT opět s VR ukázala jak nesmyslně vyhazuje naše peníze. Naprosto zbytečný dvě hodiny.