Iron Man (2008)

Yes!!!Výborná show, dechberoucí akční scény, hudba na jedničku....Jen ke konci trošku ztrácí dech. Nic to ale nemění na tom, že Iron man patří k těm lepším ,,komiksákům,,

Úhel pohledu (2008)

90 minut napětí, akce, honiček a překvapení.....a to vše zvládnuté na jedničku...možná na jedna mínus:-)

Street Kings (2008)

Výborně obsazený thriller, který si zaslouží pozornost. Keanu Reeves je v dobré kondici a příběh kupodivu neklopýtá, jak je u těchto filmů zvykem.80%

Než si pro nás přijde (2007)

Dobrý film, který si na nic nehraje a přináší nám jak vtip, tak i sílu člověka vychutnat si život, i když už ho moc nezbývá.....A Nicholson s Freemanem,jak jinak, na jedničku!

Hancock (2008)

Osvěžující první půlka, hlášky superopilce sráží povrchní příběh a pitomý konec. Přece jenom ve mně ale Hancock zanechal více pozitivního a jsem rád za tu hodinku a půl:-)

Oko dravce (2008)

3,5*......má to spád, do poslední chvíle vlastně nevíte o co jde, Shia a Michelle se dobře doplňují....tak v čem je háček???..............pořád to bylo na slibné 4*, ale konec plný amerického patosu to srazil na 3,5*

Jumper (2008)

Ještě že je to tak krátké, protože by asi moje hodnocení šlo ještě o hvězdu dolů. Jinak ale úplně promrhaný nápad, protože toto bylo velice originální, leč úplně nezáživné. Škoda, škoda škoda!!

300: Bitva u Thermopyl (2006)

5 hvězd z jediného prostého důvodu...nenudil jsem se ani vteřinu...naprosto ojedinělé zpracování akce, které mne prostě dostalo!

Smrtonosná past 2 (1990)

Jednička už to sice není,ale Willis zase hláškuje jako o život, a i když už se děj odehrává v míň přitažlivém prostředí, pořád jsem se královsky bavil a přiřazuji Die hard k nejlepším akčním počinům 80tých a 90tých let..

Grindhouse: Planeta Teror (2007)

Zvláštně pojatý film, která je ovšem tak ztřeštěná a humorná, že se prostě musíte dívat, i když se vám to zrovna moc nezamlouvá..Realitu, scénář a příběh hoďte za hlavu, ale jestli toto uděláte, užijete si bezstarostnou ztřeštěnou jízdu....