Na západní frontě klid (2022)

3* Pribehove, bohuzel strasne strohe a prazdne. Zachranuje to vicemene pouze vyprava.

Bullet Train (2022)

4* Trailer velmi klame telem, kde se snazi prodat jako plnohodnotny akcnak. Realne je vlastne takove "Richieovka" s par akcnima scenama, ktera ovsem velmi dobre funguje (2 minutove medailonky o postavach, ktere behem dalsich 30vterin vyklidi scenu jsem skvele)

Bez domova (2021)

2* Pry casosberny dokument behem 9let. Poprosil bych pani Trestikovou, aby Netflixu vysvetlila jak se to dela. Nic co by zacinajici dokumentarista nezaznemanal za 3tydny.

Sám doma a bohatý (1994)

4* Jako dite jsem to zral, ale nemam odvahu si to ted po 30. pustit :)

Matrix Resurrections (2021)

3,5* Je to asi zbytecne pokracovani, kde stredobodem je lovestory Neo/Trinity. Vubec me to vsak jako vetsinu tady neurazi a uprimne vubec nechapu stezovani na audiovizual ( kor po covid pauze), ktery je za me spickovy. Nove postavy jsou fajn a spojeni s puvodni trilogii ok.

Tím tvrdší je pád (2021)

2* Ano, audiovizualne je to parada, ale zabavnych pasazi je poskrovnu.

Není čas zemřít (2021)

4* Den po promitani jsem spokojenejsi, nez po opusteni kina. Vztah Jamesea s Madeleine, na me oproti Spectre funguje. Nekolik dobrych akcnich scen (Norsko v topu!), kazda jina s kupou napadu. Zaporak bohuzel docela slaby a malo uveritelny. Konec predvidatelny, ale uspokojivy.  Jelikoz primo navazuje na Spectre, doporucuji pred zhlednutim si film pripomenout.

Kate (2021)

3.5* Pekna choreografie, dost akce, vytecna Mary a trochu nevyuzitiy Woody. Oproti nedavnemu The prestige to radim o kousek vis, uz jen kvuli neabsentujicimu finale.