Tajná invaze (2023) (seriál)

5/10 Trailery slibovaly hodne, ale Disney nedorucil vubec nic. "Twist" v poslednim dile predvidatelny, Fury porad jenom chodi z mista na misto a vice mene se nic nedeje (90min film by to bylo fajn), vsichni stale opakuji "tohle neni ten Fury" a o Emilii Clark se nikdo neboji, protoze predvidate, ze to bude "ta" nova postava. Muj prvni a na delsi dobu i posledni Marvel serial, protoze jestli toto je nadprumer tak u vseho ostatniho bych fakt trpel.

Ambulance (2022)

3* strasny nesmysl, ale zabavny. K videni na SkyShowtime.

Rychle a zběsile 10 (2023)

Po opravdu hruzostrasnem 9.dile, prichazi necekane (alespon pro me)zabavny 10.dil. Bylo treba si nejak spestrit cas pred metalovym festivalem a jsem nakonec i docela rad, ze nam to casove vyslo na tento film. Diesel trochu upozadeny, rodinne grilovacky jenom 2, akce velice prehledna a zabavna, ale hlavne super Momoa. Jeho zabavne pojeti zaporaka, ktery je vlastne vtipny, ale stejne z neho jde strach, je to co ten film strasne zveda, krasny protipol k ultra vazne poloze Diesla. Akce samozrejme prestrelena, ale to od toho prece chceme.

Renfield (2023)

3,5* Necekal jsem od toho vubec nic a mozna proto takova spokojenost. Odsypa to, akcni sceny jsou vynikajici a diky stopazi to ani nestihne nudit.

FUBAR (2023) (seriál)

2* dokoukano jen kvuli Arniemu, je to fakt o 2 lvl nize nez Slyuv Tulsa King. Tym kolem Arnieho je sice sympaticky, ale akce a rodinna linka je fakt hrozna. Jestli bude druha serie (vzhledem ke konci serialu s tim Neftlix pocita), doufam ze tvurci tym komplet vymeni.

Mayday (2023)

3,5* Velke prekvapko, kde jsem po hroznem traileru pocital s tim, ze to nikdy neuvidim. Recenze me vsak presvedcili a je to dobre.  Sceny s padajicim letadlem jsou napinave, bitka 1vs1 na jeden zaber super, prestrelky na konci krvave. Butler tak asi zustava poslednim kvalitnejsim hercem tocici becka, kdyz se Statham posunul do Acek.

Obi-Wan Kenobi (2022) (seriál)

2* Videl jsem bohužel po vynikajicim Andoru, kde to dava vsechno smysl, ma to gradaci a neni to obcas tak pitome, ze si musite klepat na celo. Vypada to sice krasne, ale tim to tak konci. Dokoukavalo se to velice tezce.

Král Tulsy - Série 1 (2022) (série)

3.5* Presne nekde mezi, nebyt Slye byl by to typicky prumer. Bohuzel se to nikdy uplne "nerozjede" a misty jde videt, ze vetsi rozpocet by se hodil. Snad dalsi serie zaradi vyssi rychlostni stupen.

Enola Holmesová 2 (2022)

Takhle fakt ne, velice nudne a dlouhe pokracovani. Film vam ve sve prvni tretine prozradi zaporaka ( ktereho jste stejne od zacatku podezrivali ) a nenabidne nic zapamatelneho, krome opravdu hrozne sceny uniku v kocaru.

Vražda v Londýně (2022)

Videl jsem to den po Enole Holmes 2 a v primem srovnani vyhrava na plne care, vtip, napeti i vizual. Enolu vynechte a kouknete na tohle.