Strážci Galaxie: Sváteční speciál (2022) (TV film)

Jsem až překvapen. Překvapen jak moc mi to sedlo. Je to šílený,zábavný,barevný , má to skvělou atmosféru a hlavně to má skvělou dravou režii. James Gunn který dělal první 2 díly strážců, rkovou Suicide Squad a další věci, tak tady opět dokázal že ten kdo umí, umí.Scénář je též skvělý a vánoční songy taky. Nemám co dodat. 9 vánočních stromků z 10

Black Adam (2022)

Black Adam je nový hrdinský film od DC. A jak to dopadlo? Jo bylo to Ok,ale čekal jsem víc. Jedná se o ten superhrdinský film u kterého chcete vypnout,a nad ničím nepremýšlet. A to Black Adam splňuje skvěle. Je to přímocara kravina která ale umí zabavit. Má to naprosto skvělý vizuál, docela cool postavy, skvěle zasazeni do příběhu a kamera taky ušla. Co mi ale moc nesedlo tak to výkon rocka jako Black Adama. Ten byl taky průměrný a na jednoho kluka s skateboardem. Ten mě vyloženě štval. Za mě 5/10.

Hádej, kdo je vrah (2022)

A24 nám přišlo s dalším,,slashrem" který nebyl teda nic moc.Od Bodies,bodies,bodies jsem očekával takovou tu nadprůměrnou hororovku se zajímavým nápadem, zajímavými postavami, a fajn scénářem. Jenže tohle se tak úplně nestalo. Postavám jsem si za tu hodinu a půl nenašel prakticky žádnej vztah. scénář má mezery a celý příběh není ani uzavřenej. takže jsem z filmu dost zklamán a musím říct že tomuto hororu dávám pouze 5 bodů z 10.

Bestie (2022)

Na bestii jsem se nějak zvlášť netěšil. Očekával jsem od toho relativně koukatelné béčko které nenadchne ale ani neurazí. No a ono se to vlastně vcelku za těch 36 mega povedlo.Co se týče příběhu je prostě strašně přímočarý.Prostě Otec se dvěmi dcerami vyrazí do Afriky, pak je tam napadne lev který je mimochodem digitální jak prase a film se zvrhne do hodinového boje s digitálním lvem. Toť vše. Za doprovodu relativně dobrého vizuálu a zase naopak lechce digitálních výbuchů a špatného CGI a relativně dobrých i špatných hrátek s kamerou nemůžu říct že jde o špatný film. Pokud prostě jenom hledáte nějaký výplach u kterého se chcete zabavit tak bestie vás bude s velkou pravděpodobností bavit.Takže jo doporučuju,ale být vámi tak jdu do kina na úplně něco jinýho.Maximálně 5/10.

Cyberpunk: Edgerunners (2022) (seriál)

Netflix nám vypustil nové anime.Super a já fanoušek Cyberpunku jsem byl neuvěřitelně natěšen. Nádherné naanimovaný,paleta barev,hra světel a stínů,akce a postavy které se mi prodaly. To všechno je Cyberpunk edgerunners a já musím říct jedno. Ty vole to co jsem zažil po dobu asi 4 hodin a těch 10ti epizod je naprosto kulervouci a velkej respekt CD Projekt red a studiu Trigger za tuhle naprosto skvělou jízdu a kdo by řekl že to na konci takovéhle krvavé anime naprosto akční jízdy chytne s emocemi. Já nemůžu udělat nic jiného než doporučit na 9/10 a pokud jste stále neviděli udělejte si tu laskavost a po dobu 4 hodin se naprosto nechte unášet touto naprosto skvělou jízdou.

Rodina na baterky (2021)

No tak to je úlet. Rodina na baterky je přesně to co chcete očekávat od každého animáku. Perfektní audiovizuál stříkající na míle daleko, hra světel a stínů,2D a 3D animace tu je naprosto skvělá, emoce které vám útočí rovnou na srdce,skvělý humor,vtipné gagy a hlavně naprosto skvělej příběh. To všechno rodina na baterky splňuje na naprostou 1 s hvězdičkou. Nepamatuju si žádný Animák na Netflixu který by u mě tak zabodoval. Čistých 10/10 A pokud jste stále neviděli udělejte si prosím čas a mrkněte. Stojí to za to.

Spider-Man: Paralelní světy (2018)

Ty jo. No ve zkratce: zamiloval jsem se. Spidey v paralelních světech mě chytl od začátku do konce a mě vůbec nepřišlo že tento film sleduju celé 2 hodiny. Normálně srdcovka kterou budu chtít vidět pokaždé alespoň 3x do roka bo to je neskutečné. Audiovizuál tu cáká z každé scény,potenciál je neskutečný a hlavně má to EMOCE!!! Ale takové emoce že mi málem ukápla slzička třeba u konce. A ptát se jestli mám hajp na dvojku která se k nám bleskově blíží je asi nepotřebné. Byl jsem emočně rozmetán na kusy. 10/10

Já jsem Groot (2022) (seriál)

Tak tu máme další marvelovskou antologii. Hodně mě I am Groot překvapil ale fakt je to krátký. Do 17 minut to máte zkouklé celé. Ale neurazí to i když je to hlavně pro děti a i dospělí se pobaví. Jde sice o takovou blbůstku ale sakra dobrou blbůstku dobře naanimovanou blbůstku a hlavně ty textury u samého Groota a nebo při výbuchu či dokonce u vody vypadají fakt hezky. Celkově bych I am Groot doporučil na 6/10

Já jsem Groot - První krůčky (2022) (epizoda)

Tak tu máme první epizodu kreslené krátké antologie já jsem Groot. V originále (I am Groot). Jde vidět že první epizoda je příběhově fakt lehký průměr 5/10 a je to hlavně dělané pro ty děti od 6 až 9 let,ale textury ta hravost s tím, fakt nádherný audiovizuál a ta animace je též skvělá. Tak či tak i tady s těmito plusy jde o epizodu která podle mě nemá navíc jak na 6/10

Mimoni 2: Padouch přichází (2022)

Jo tak tu máme pokračování žlutých mimoňů žracích nonstop banány. Popravdě jsem to čekal ale trošku lepší než 1.díl no a to se bohužel nestalo. Máme tu zde nový tým Vicious 6 a fakt jako třeba taková Scarlet z jedničky tak měla lepší origin a lepší story než všichni ti z týmu najednou. Máme tu taky i známé tváře už buď s prvních mimoňů tak z já padouch trilogie. Třeba takový DR. Nefario mi udělal velkou radost aspoň jsme viděli jak se on a Gru spolu seznámili. Ve výsledku ale nejde o žádný průser a nový počin studia Illumination Mimoni 2: Padouch přichází můžu doporučit na 6/10