Zakletý v čase (2009)

Mám rád filmy s tématikou cestování v čase. Už jich bylo několik natočených, ale tenhle je zase něco trochu jiného. Spojení cestování v čase s romantickým příběhem je opravdu zajímávé a velice příjemné. A myslím že to je i první film který končí smrtí hlavního hrdiny, ale přesto je to happyend. 60%

Chéri (2009)

Výborné drama a výborné herecké výkony určitě uspokojí i náročného diváka. Jediné co bych vytkl je pomalé tempo přechodů mezi zajímavými a emočně (dramaticky) silnými scénami. 78%

Superbad (2007)

Tento film se ke mně dostal až po Hangover (2009) a hned po shlédnutí mi bylo jasné, že Superbad (2007) je teen verzí Hangover. Musím říct že u některých scén jsem skoro brečel smíchy :-D Opravdu dobré zápletky a vtipy. Doporučuji ke shlédnutí. 75%

Číslo 9 (2009)

Neviděl jsem krátkometrážní verzi pro srovnání, ale myslím že o to víc se mi tento film líbil. Velice příjemná animace v jednoduchém ale hezkém příběhu. Určitě povedený film. 60%

Město duchů (2008)

Myslím že tento film si zaslouží trochu více než ***. Já jsem se upřímně bavil a hlavní role s anglickým přízvukem mezi amíky byla opravdu uvěřitelná a zábavná. A protože mám rád duchařské filmy tak pro mě za 75%.

Horší než smrt (2007)

Užasných 90% dávám tomuhle snímku. U tohohle filmu se opravdu zasmějete. Nádherná ukázka anglického humoru a nenásilný styl jakým byl podán. Opravdu světový film. A jak tak na něj myslím, tak si ho asi zkouknu znovu :-D

Politické kruhy (2009)

No popravdě nemusím to vidět znovu. Možná to bylo i kvůli postavě Malcoma Tuckera, jehož povaha je nesnesitelná a pro mě nepříjemná v jakémkoliv filmu. Raději se mrknu na "Jistě pane ministře" kde se alespoň víc nasměji. Film je sice poctivě natočen, ale občas jsem se nudil v přehršly slov o ničem. Ale docela věřím, že je to postaveno na reálných základech z politického prostředí :-D

Moon (2009)

V jednoduchosti je krása. Film v podstatě s jedním hercem, který zahrál na 100% a s hudbou, která je jednoduchá ale naprosto sedí ke každé ze scén. Tento film mě donutil přemýšlet nad otázkou klonování lidí. A v mnohém mi i odpověděl. Uvidíme ale co nám budoucnost přinese. 80%

Deník šílené manželky (2005)

Nijak výjmečná komedie. V některých pasážích až nudná a některé scény jsou tak nějak umělé. Příjemně strávený čas, ale nikdy více ho už na tuhle komedii nepromrhám. 42%

Sexy párty 2 (2006)

Po shlédnutí prvního dílu jsem nějak očekával že ten druhý už nemůže být tak dobrý. Nicméně je. Jsem rád že ubylo nechutných scén a přibylo trochu inteligentnějšího humoru. A třešničkou je pro mě Lauren Cohan. 48%