Hastrman (2018)

Karel Dobrý je ďábelský, totálně charismatický. Vlastně i kvůli němu jsem se na film vždy chtěl podívat. Bylo to příjemné, s krásnou výpravou, ale ten konec to prostě zabil. Hastrman je zkrátka hastrman.

Tvář vody (2017)

Krásné, snivé a naivní. Scéna v koupelně byla moc hezká. Z ní vyzařovala láska, taková ta osudová, intimní láska. Ta mi v hlavě uvízne na delší dobu.

Stillwater (2021)

Tohle mě teda vůbec nepřesvědčilo. Camille Cottin je krásná žena.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Dle mého názoru jeden z nejlepších sitcomů všech dob.  Prvních 8 sérií s Charliem jsou hlavně o něm, jasně. Je tu i Alan a Jake, ale Charlie je ten hlavní tahoun. Po jeho odchodu a nahrazení Waldenem ale seriál nepřišel o nic ze svého pozlátka, protože hlavní postavou se stal Alan a jeho studie paznehta. A to mě zatraceně baví! A on i Walden je zde příjemnou postavou nezkaženého dobráka penězi. Takže v tomto sitcomu se podařilo nahradit hlavní postavu a stále bavit.

Mimořádná událost (2022)

Vykleštěná "komedie" o nesympatických postavách. Nevtipné, nudné, nezapamatováníhodné.

Bullet Train (2022)

Ku@#$+ky - %!¶$π€®$#∆ paráda. Ze začátku se to tváří jako další cool akčňárna a na pár sekund vás to nepřekvapí, ale pak se to rozjede a zastaví se to vlastně až v nějaký japonský vesničce. Ne nadarmo bylo Japonsko vybráno jako místo dění. Má to nádherně barevný kompozice. Tenhle film má šanci stát se pravým kultem.

Jan Žižka (2022)

Správná středověká řežba, která má neuvěřitelně hezké záběry. Když to vezmu politicky, tak snímku musím dát plnou palbu, protože jednak jsem na to hrdý a jednak je to prostě parádní film. A s ohledem na marketing, který se kolem tohoto filmu točil a jakou mediální masírku Jákl dokázal vytvořit, jsem vůbec nebyl zklamaný.

Hellraiser (2022)

Ani ne tak děsivý jako spíš kultovní. Taky ale nic pro mě.