Ubal a zmiz (2021)

Překvapivě zábavné s hezkými záběry a inteligentními dialogy. Supeř.

Včela na mušce (2022) (seriál)

Takovej barák stojí opravdu za prd =D Byť vzdáleně tak velice příjemné znovuoživení Mr. Beana, ať se to přirovnání líbí nebo ne. Atkinson zde opět rozjíždí vtipnou show, která určitě stojí za vidění!

Trhala fialky dynamitem (1992)

Vždycky jsem měl z tohohle filmu pocit jakési neúplnosti, což jsem se také teď dočetl v zajímavostech. Proto ty 4, ale jinak je to prostě klasika nu!

Bajkeři (2017)

Ona je to strašná konina a blbost, ale občas i sranda a Pavel Nečas zde hraje dobrou okurku =D Takže odpad, ale zábavnej odpad.

Operace Eichmann (2018)

Opět film, který mohu doporučit ke shlédnutí. Casting je více než dobrý, a také díky němu film velice dobře utíká i přes své 2 hodinky.

Denní směna (2022)

5, protože je to suprově natočený s plno nápadů a hezkými záběry. Akce je super a je jí hodně. Jestli se chceš pobavit, podívej se na to!

Bitva v ústí Šeldy (2020)

První, co mě při shlédnutí tohoto filmu napadlo, je promarněný potenciál.  S takovou velkolepou výpravou, opravdu prvotřídní výpravou, dvě třetiny filmu nedat válečnými, je škoda. Ono je to natočeno parádně, ten bezútěšný filtr a všudypřítomné bahno jsou oku lahodící. Jen jsem prostě čekal víc války. I přesto se ale na film podívej.

Pod zemí (2014)

Yes yes yes! Svěží film, který má atmosféru a opravdu hodně dobrý nápad, který je skvěle provedený. První polovina filmu mě bavila o něco víc než druhá, ale zase nikdy předtím jsem se tak rád nenadechl čerstvého vzduchu jako na konci tohoto filmu!

Stáhni a zemřeš (2019)

Smrťák si udělá appku na zabíjení. Celkem fajn nápad utopený v laciných a předvídatelných lekačkách, bez napětí ani osudovosti. Prostě stokrát viděná, generická nuda a ani cool farář to nezachrání. Nuda.

Muž z Toronta (2022)

Těžce nezapamatováníhodný film. Snaha najít komediálního sparinga pro Kevina Harta pokračuje, a tak zatímco v Centrální inteligenci to i mezi dvěma hrdiny šlapalo, tak tady je chemie hodně mimo mísu. A Harrelson je tady i nějakej slizkej...