Chuckyho sémě (2004)

Horor/komédia/thriller mam rada tuto kombináciu aj keď je pravda že som sa viac smiala ako bola vydesená teda po pravde bolo to cele viac na smiech ako na vydesenie taká zvláštna morbídna komédia. Ja som možno divná ale toto bola po Chuckyho neveste druha najlepšia časť za mňa aj keď skôr ako komédia nie horor. Samozrejme sú oveľa lepšie filmy a horory takže viac ako 3* nemôžem dať lebo tam bolo veľa chybičiek síce malých ale veľa.

Maturitní ples (2008)

Milujem horory aj ked asi tento nie je taký 100 percentný ale až na nejaké vraždy ktoré sa vrah spáchal bez značného dôvodu a kopírovanie iných hororovú mňa osobne film pobavil na 3 hviezdičky. Nechápem ako ho nikto nemohol spoznať a ako tak ľahko po vraždách sa dostal von len bohužiaľ tak nefungujú len filmy ale aj skutočný život v tomto svete čiže je to šokujúco veľmi realistické

Zabij mě, lásko (2024)

Režisér ma vraj dočinenia aj s filmom Láska na kvadrát čo som zvládala pozrieť 1 a pol časti z 3 a a to som sa veľmi prekonávala ale teraz k danému filmu ak ho porovnám s Láskou na kvadrát tak je tento film o 100 percent lepši a vlastne je to jeden z mala poľských filmovú ktoré sa dajú pozerať vlastne s tých čo som videla je tento najlepší ale hodnotenie 2 * je veľmi optimistické ale zaslúži  si v porovnaní s inými filmami tejto réžie.

Čarodějky (1996)

Nie je to úplne najlepší film aký som videla ale na rok 1996 veľmi pokrokoví skvelý námet. Treba vyzdvihnúť réžiu   Andrew Fleming a scenár Andrew Fleming, Peter Filardi ktoré boli veľmi dobre spracované. A herecké obsadenie hlavných postav sadlo ako uliate: Robin Tunney perfektná v hlavnej úlohe a jej desivé kamarátky Fairuza Balk, Neve Campbell, Rachel True. Odporúčam pozrieť celkom interesantný horor z tínedžerovou tematikou.

Leo (2023)

Milujem zábavne hudobne animované filmy ale toto práve nie je najlepšia aj ked som očakávala viac ale pekná pointa každý potrebuje aby ho niekto vypočul a porozumel mu.

Sadako 3D (2012)

V skratke odkopírovaný film kruh ktorý bol o 10 rokov skôr za mňa sklamanie

Patrik - věk 1,5 (2008)

Klasické spojenie komédia, dráma a romantika nič proti LGBT sama patrím do časti tejto skupiny ale za mňa toto je už trochu moc. V podstate zobrali námet ktorý bol už x krát natočený len tam pridali gay skupinu. Za mňa veľmi slabé nezaujímavé relatívne síce pozerateľne až na par fakt až moc prihrotených intímnych scén.  Toto asi nie je moc pre mňa a to ja si fakt pozriem všetko.

Chuckyho nevěsta (1998)

Konečne od tejto časti to začalo byť zaujímavé film ktorý stratil svoju kvalitu postupom časti chytil druhy dych a spracovanie je skvele, zaujímavé a vie fakt pobaviť. Ideálne spojenie zaľúbený par plus par dvoch sadistických vrahov. Za mňa jedna z najlepších časti.

Dětská hra 3 (1991)

Idu sa vyrábať nove detské hračky a Chucky je opäť späť. Andy je dospelý a bude s neho vojak dostane ho tento krát Chucky? Tento krát ide o dosť nudnejšiu časť bohužial.  Réžia a scenár toto obstojne zvládli ale začína to byť mierne otrepane takže hviezdičky ubúdajú. Poznámka keď si nevieš dať rady z deťmi dať ich k vojakom je smutne nie prospešné. V konečnom dôsledku stále zaujímavý film ktorý vie zaujať ale bohužiaľ tato časť je najnudnejšia zo všetkych.

Dětská hra 2 (1990)

Úvod kde recyklujú bábiku Chucky a ja sa pýtam prečo nebolo by jednoduchšie vytvoriť novu ale zas potom by nemal byť o čom film aj keď dalo sa to vymyslieť aj lepšie. Prečo nemohla ostať pôvodná mama bolo by to pre mňa zaujímavejšie ako urobiť z nich blázna a dať tam ďalšie postavy ktoré su mi maximálne nesympatické hlavne nový "otec". No ale poďme k filmu opäť začína besnenie sadistického vraha proti Andymu a jeho novej sestre. Oproti jednotke slabšie ale stále celkom zaujímavé.