Doupě bílého červa (1988)

Čo sa vám nepáčilo? Vynikajúca oddychovka so sexi c(o)untess, pritrublym archeologom, gigoloidným aristokratom a dvoma nablblymi pannami. K tomu pár vynikajúcich strašidelných momentov /ostriekanie crucifixu- zľakol som sa ako blázon, lebo to bolo "poprvé", nepríjemný sen s rímskych úchyloch a dážďovke na kríži, babka plus minus nohy na zemi/ a vynikajúci gag s rozpoltením babky- smial som sa, až som padol do bubnov. Jediné, čo ma naozaj vytáčalo, bol debilný trojhlasný dabing /film som zohnal len v českej "nova" verzii/. Inak veľmi chválitebný počin, ktorý sa mi zaryje do pamäti.

Počátek (2010)

Nechápem to. Len vďaka silne pozitívnej kritike som dokázal vydržať extrémne nudný začiatok. Film ma celkom zaujal, ale nebola to ani z tretiny taká bomba, ako tu všetci vypisujú. Tá "precoolovaná" a "presmartovaná" atmosféra ma skôr otravovala ako zaujala. Veľmi veľké sklamanie.

Predátoři (2010)

Celkom vydarený "remake" starého Predátora.Určite lepší ako impotentné a nudné AVPčka, ale na atmosféru starého Predátora s ledabolo prstom hýbajúcim Schwarzneggerom to nemá ani z 30%. Fishburne tam bol úplne zbytočný a svojou obezitou len provokoval detailistov. Už je asi na čase nechať Predátora odpočívať. Ako dôstojná rozlúčka to stačilo.

Pod horou (1982) (seriál)

Jeden zo seriálov, ktoré si pamätám aj po toľkých rokoch... človek si vtedy neuvedomoval, že za 15 rokov by sa za tým seriálom utĺkol. Teraz som mal to šťastie, že som seriál našiel na Internete. Tak som si ho opat pozrel (zatiaľ po štvrtú čast) a musim uznať, že strach mám aj teraz. Geniálne natočený seriál plný napätia. Myslim, ze za efekty sa seriál absolútne nemusí hanbiť ani teraz (s prižmúrením očí). Veľmi slušné herecké výkony a absolútne nadpriemerný hudobný doprovod. Už úvodná znelka naháňa strach. Teším sa až sa mi to podarí dopozerať.

Sentinel (1977)

No jo, celkom fajn. Ale tie efekty... Koniec bol vynikajúci.

Kmotr (1972)

Je mi to naozaj ľúto, ale viac hviezdičiek nemôžem dať. Hviezdne obsadenie, herci hrali výborne, ale celé spracovanie mi prišlo zdĺhavé, až nudné. Možno, keby to cele trvalo dve hodiny a nie tri, dal by som viac.

Poznáš, až to přijde? (2010) odpad!

Rozmýšľam, či som niekedy videl horší film... nevidel. Trápna pseudokomédia bez štipky humoru s kŕčovitými dialógmi, s otravnými sebaanalýzami hlavných hrdinov bez hlavy a päty. Práve som zažil tých najhorších filmových 120 minút. Preboha, nechoďte na to do kina!!

Sssssss (1973)

Príjemný štýlový biják, na ktorý zrejme dúhové deti chodili autom do kina. Premena Davida na hada je pekna, ale koniec autori poriadne posrali. Cakal som, ze sa premeni na nejakeho obrieho hada a oni tam strcia obycajnu kobru, ktoru aj tak SPOILER zozerie fretka. Musim vsak uznat, ze stretnutie s hadim muzom bolo super, az mi liezol mraz po chrbte. Priemer, ale malo to na vyrazny nadpriemer.

Divočina (2006) odpad!

Absolútne trápny a nudný animovaný film, ktorý by nerozosmial ani štvorročné dieťa. Hyperdebilný slovenský dabing ešte umocňuje mizériu tejto zlej kópie Madagaskaru. Dám Tatranku každému, kto po desiatich minútach škriekania nechutne nakreslených retardovaných "zvieratiek" dokáže pozerať ďalej. A ak to niekto zvládne v slovenskom dabingu, dám mu ich desať a k tomu Milu ako bonus. Jednoznačná žumpa a odpad. Najhorší animák, aký som kedy videl.

Špatnej polda (2009)

Príjemne plynúci film, ktorý ani na chvíľu nenudí. Jeden z tých, ktorý vraví: počkaj, uvidíš, ako to dopadne.