Transformers: Poslední rytíř (2017)

Hm. Místy nesouvislé a občas děj preskakuje - jako by některé scény prostě vynechali. Vsuvka s dětmi a s holčičkou jsou absolutně zbytečné. Jsou tam jen pro to, aby se v tom zhlédly i děti. Pátrání do minulosti se snaží být zajímavé ala šifra mistra Leonarda, opět občas bez hlubší logiky. Romantické scenky s kráskou opět aby nalakali další část publika. Co chybi? Něco ala 50odstinu šedi? Studentici co vyhuluji trávu? Nebo tteba ze by začali v nějaké části filmu i zpivat? :/ No tak jedine za co bych dal ty 2 hvězdy tak asi za efekty a Wahlberga a trochu za prekvapeni v podobě Hopkinse.

Ve stínu (2012)

Na český film dobrá práce :)

Rogue One: Star Wars Story (2016)

No pěkná podívaná. ATAT na tropických ostrovech. Všechny bojuvky i finální bitva na/nad Scarifem prostě parádní. Digitální Tarkin se myslím povedl. Leia už tak moc ne. Co bych tomu trochu vytkl je, že každa akce by snesla klidně scenu dvě navíc. Strašně rychle to vždycky odsypalo a už začala další akce. Ale možná to byl záměr - nějak moc to nerozvádět:) Celkem pekne to i navazalo na IV dil. Za me tak 4,5

Než jsem tě poznala (2016)

No, i když to mělo mouchy, tak za mě o něco málo lepší než Nedotknutelní. Bylo to prostě živější :)

Prázdniny v Provence (2016) odpad!

Naprosto zbytečný film. Děj tam žádný v podstatě není, to co se tváří jako děj je jen nějaký paskvil, taková slepenina záběrů. Tvůrci zřejmě původně chtěli vytvořit videoklip k nějaké písničce, to by možná odpovídalo, ale jako "film" vůbec. Pořád se tam chlastá a hulí, ale ani u toho není žádná sranda. Pokus o nějaké polodrama ke konci je spíše nějaký neurčitý a hodně zhulený pokus stejně jako jeho aktéři. Prostě jedna z dalších českých tragédií.

Atlantic Rim – Útok z moře (2013) odpad!

Co je moc to je moc. Já nevěděl jestli brečet nebo se smát. Více marný a trapný film jsem dlouho neviděl. A slovo viděl je značně přehnané, neb jsem viděl asi 15 minut filmu a i za to se proklínám. A ty herecké "výkony".... jaaaj. No, ani jsem netušil, že něco takového můžou vysílat v TV. To by mělo být i pod jejich úroveň... na druhou stranu, pokud třeba TV dostává placeno za to, že vypustí do éteru takovou spraseninu, tak asi jo, prachy jsou prachy, bohužel. Pokud by bylo horší hodnocení než odpad!, dám ho dvakrát:)

Pád Londýna (2016)

Snaha napodobit předešlý díl. Bez hlubšího smyslu, s jednoduchou až primitivní zápletkou (to samo o sobe nic nenasvědčuje o kvalitě, ale toto je už tolikrát ohrané až běda). No a ty efekty? Mama mia. Tvůrci to hodili hodili do placu jen s tím že to těží z předchozího dílu, diváci se najdou, tak na co dělat nějake normální efekty a vyhazovat peníze... že? Vypadá to že rozpočet na film se vyplýtval tvorbou traileru.

Čarodějnice (2015)

Komorní drama. Spíš dramíčko. Ani horror, ani mysteriozni, co to je? Příběh jen o tom, že tam vlastně byla čarodějnice. Hm... Stálo to za tu námahu - to točit? A za tu námahu/čas - to vidět? Pro mě ne.

Bohové Egypta (2016)

Asi mám možná větší nároky nebo ta kvalita šla rapidně dolů. Vše co se poslední dobou točí z prostředí starověkého egypta stojí za starou bačkoru. Efekty, výkony herců (tady to Butler ani nemohl zachránit), příběhový mišmaš, ještě chyběla rodinka se psy a bylo by domalováno úplně.

Padesátka (2015)

Pár pěkných vtípku, na zasmání stačilo. Nejde od toho čekat kdovíjaky inteligentní humor, ale na český film slušné.