Dvojčata (1988)

Zopakujem sa v tom čo som povedal aj pri snímku "Junior", nech sa Arnie na túto cestu nedáva. Toto mu nepasuje. A nerád ho vidím v týchto číslach /percentách/.

Junior (1994)

Na tento smer už nech sa radšej Arnie nedáva prehovoriť. Nejde to !!!

Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

Terminátor´s sú ako mierná sínusová krivka, podľa toho by teraz mala nasledovať zasa o trošku lepšia štvorka aby sa vyrovnala dvojke a aby sa krivka neporušila !!! No uvidíme, necháme sa prekvapiť !!!

Nulová šance (1988) (seriál)

Toto fičalo ešte dávno pradávno, keď som ešte lovil takéto perly medzi seriálmi a pamätám si, že tento som si fakt užíval. Na tú dobu nebol zlý. Dobré spomienky, tak 4*.

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

Pozeral som sa na to len ak nič iné nedávali a ešte som nemal doma žiadnu zbierku filmov. Teraz by to asi už nehrozilo !!! Sorry havLord, ale toto sa fakt nedá !!!

Robocop (1994) (seriál)

Toto asi nebol jeden z najlepších nápadov, ako pokračovať v ako tak dobre začatej filmovej postavičke. Vedel by som si to predstaviť aj lepšie spracované. Ale čo už.

Auta (2006)

Tieto animačky má berú čím daľej tým viac. Zo začiatku som bol odsúdenia schopný a tvrdil som, že prečo to vlastne všetci pozerajú, veď sú to len rozprávky pre deti. U mňa sa to osobne zmenilo snímkom "Dinosaurus" a odvtedy sa to ťahá až do teraz. Krásne príbehy, skvelá grafika a kopec daľších vecí, ktoré mi jednoducho pasujú.

Milenec nebo vrah (1996)

Excelentne vybraný Mark Wahlberg na hlavnú úlohu. Toto je presne typ jeho filmov v ktorých je doma. On je typ herca, ktorému podľa mňa nepasujú sladké a hrdinské role, ale práve takéto záporňácke. Ten jeho pohľad: drsný, čistý, jasný, posadnutý, nezabudnuteľný. Bez tohto herca by to bola slabá káva. On z toho robí schopný Thriller na, ktorý som sa vydžal v pohode pozerať až do konca.

Dnes neumírej (2002)

Už to aj s Piercom išlo dole vodou. Treba vymeniť !!!