Řekni, že mě miluješ (2007) (seriál)

Kdyby to mělo 6 dílů, nebylo tam tolik prázdných záběrů, každá druhá scéna nekončila explicitním sexem, a každá třetí scéna nebyla u psychiatričky, tak bych dal plný počet. Herci perfektní. Život a jeho nahoru a dolu, jak ho berou tři páry, zajímavě pojatý v seriálu.

Česká RAPublika (2008)

no asi spis 3,5. Někdy jsem měl pocit že se ani hlavní protagonisti neshodnou na tom o čem chtěj vlastně točit. Nejzábavnější mi tak přišly freestylové session James Coula ten je ve vymejšlení absurdních textů na koleni fakt mastr. Jinak scéna na matrice - ostuda. Karviná nedopadla tak jak se očekávalo určitě, protože tam nikdo rapovat neumí. Hugo Toxx to celý dost kazí protože je drzej a nepochopil dokument. Spíše mi přjdou zábavný vedlejší postavy bud hudebně (vazna hudba) nebo projeem (učitleka jazyka, orionova ředitelka) ale jinak fajn z český produkce aspon něco novýho.

Nahoru a dolů (2009) (seriál)

To je masakr, jako věty typu...víš jeden obrázek se mi uchovává v hlavě a drží me přes dny kdy je mi smutno a ten obrázek jsou tvoje kozy. tohle je zpusob jak ti rict ze te miluju .... po pravdě .... a ne jenom jako, že se chci na tebe udělat. Je pravda že vetsího idiota sem v televizi fakt nevidel, ale dost mě to baví.

JCVD (2008)

Ta kompozice ....vrrrr jako závěr me pripomínal usvit mrtvých tim světlem. No co říct o filmu....jsou tam takový ty nesmyslnosti jako bejvaj ve francouzkejch filmech. Tohle je sice belgický ale místama se logika moc neřeší. Jinak se mi to líbilo. Van Damme neni moc férovej člověk a vim to protože sem viděl jak se chová mimo kameru a je to poměrně namyšlenej zmrd. Ale timhle filmem asi najde nový fanoušky to je fakt

Bezcenný syn (2007)

Musim jen souhlasit tady s komentujícími. Film má muziku která se nehodí ale je super hlavne chemical brothers variace. Film má jeden lehce zajímavý a druhý naprosto podělávající konec. Oba těsně za sebou, a nic by se nestalo kdyby jeden nebo druhy byl vynechán. Co mě ale trochu vadí je zmíněná překombinovanost a nelogičnost. (Scéna s autem. Proč nevjel dovnitr nevyndal prachy z kufru a nevyjel autem pryc. místo aby uvnitr stavěl repliku, kterou první auto s penězmy nahradil.)

Perníkový táta (2008) (seriál)

Mazec první serie má kromě pátýho dílu všechny za 5*. zfouknul sem to za den. Druhá serie je dokonalost sama, to se nedá popsat jak se tenhle seriál rozjel. Neobsahuje ani promile morálního aspektu, jestli že v dexterovi se něco našlo tady je opravdu všechno BAD. druha serie by zasloužila hvězdiček klidne 7.

Normal (2009)

Tetsuo: ty si za to dostal naky parchy co k tomuhle komentáři :D no jo reklama musí bejt :D

Pohádky na dobrou noc (2008)

Pohádka která si podle mého, až na závěr, nehraje moc s patosem a infantilnem. Po komentářích tady jsem čekal mnohem víc americké sračkovosti. Uteklo to rychle a docela sem se bavil. Jasný je to žánrově hlavně rodinný film.

Zalknutí (2008)

Film ničím zvláštním nezaujme. Sam Rockwell tajtrdlikuje a prakticky v každym filmu má uplně stejnou roli. Je to komedie s prvky dramatu. (zasmál jsem se tak 2x a to jen pod fousy, a dramatická část je spíše scénáristická slátanina)