Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Po první serii: Je vidět že scénář napsali lidi, kterým základy a pravidla filmové či seriálové tvorby nic moc neřikají. To je možná důvod proč je to tak zajímavý. Jelikož tohle je přesně ten seriál kde se může stát opravdu cokoliv. Sice to začne být malinko předvídatelné ale pořád to baví. (Spoiler: Jinak úplně poslední střih je fakt klasika, protože si nedokážu představit něco hnusnějšího než pohřbít nesmrtelného člověka za živa)

Taková moderní rodinka (2009) (seriál)

Seriál který je brilantně napsaný. Dokolane zahraný i bez smíchu v pozadí. Lepší díl vidět dvakrát, protože vtipy jsou někdy dost složitý za to vtipnější. "I always wanted to have a girl so I dress and make up my son as a girl till his 3 years. After a while. There was a problem when he was looking at the photographs and asking who is that girl?......I didn’t want him to feel confused......... So I told him that It was his twin sister who died."

Krev: Poslední upír (2009)

jedna hvězdička za první hromadnej souboj na ulici a druhá za druhej hromadnej souboj v lesích. Jsou přehledný dlouhy plný nápadů a choreografie. Jinak ten film má spoustu chyb a předělávat manga stylem jako předělávají Franka Millera je nesmysl.

Můj nápadník je vrah (1995)

Tenhle film jsem měl nahraný doma na kazetě moc dlouho a mockrát sem si ho pusti. Je to vážně pecka hlavne scéna u dvou manželů kdy se Brandon Walsh vyptává na to jaké je to chodit s dívkou. Pro mě určitě vzpomínka na dětství a to jak sem si užíval tuhle "srandu".

Dark Blue (2009) (seriál)

po prvním dílu sem byl trošku skeptickej jelikož to bylo dost předvídatelný. Ale ted po 9 dílu musim říct že tenhle seriál je fakt vymakanej. Patří do rodiny takových těch co díl to jeden případ. A v některých epizodách by se dalo říct co díl to jeden film. Vymakanost dopadání zloduchů je na vysoký urovni dramatu. No a casting wow, tohle opravdu nejsou policajti co bych chtěl potkat v noci na ulici.

Bratři Bloomovi (2008)

Asi bych dal 3.5*, scenař je spíš určenej pro divadlo řekl bych. Je to hodně propletený i když spousta nereálností se nejak ve formě vyprávění ztrácí. Praha kde se skáče od Karlova mostu za roh na Pražský hrad pod okna Staromáku je už klasika.

Predátor z hlubin (2004) (TV film)

Proč si po mém oblíbeném The Spawn musel natočit takovou sračku. aspon ze je to tak krátký i když místama sem si řikal kdy už bude konec.

Sněhová nadílka (2009)

Nevim jestli to ma bejt komedie nebo gangsterka nebo co. Tyhle černošský slátaniny bez špetky nápadu nejsou pro mě. Tváří se to jako Sbal prachy a vypadni, jenže děj je tak jednoduchej že to je spiš jen na oko. Drogy zbraně peníze 0 bělochů takhle bych to shrnul. Jediný plus je krásná Yasmin Deliz jako Chita

District 9 (2009)

Triky masakr, děj super, herci skvělí, scénář ujde.....hudba nic moc.....ale jako celek skoro dokonalý film.

Malá Velká Británie v USA (2008) (seriál)

Pripadá mi že stačí vidět jeden díl at uz kterýkoliv...protože uplne to stejný bude v ostatních pěti. Nekonečná recyklace asi 5ti vtipů. Navíc si nemůžu pomoct ale ten jeden vypadá jak Petr Rychlí.