Ve službách války (2008)

Channing Tatum neni herec to se na me nezlobte. no tady nehraje ale skoro nikdo, takže žádna škoda vypínám to nezajímá mě jak to dopadne.

Hancock (2008)

Ja ty vaše komentáře vážně nechápu. Jako že první půl hodina je hlášková a zbytek je jako by točil jinej režisér je totální kravina. 1) první půl hodina neni nic víc než to co bylo vidět v traileru a hlaškování opravdu nevim co myslíte. Zbytek filmu byl podle mě možná i lepší. Roznodně to působilo jako celek a ne jako tady každej píše. To ste asi měli jít na něco jinýho třeba se Sandlerem. 5* to neni kvůli zmíněným nesrovnalostem v závěru, který je sice výborný ale ve dvou věcech trochu váhám jak vlastne to autor myslel. Ještě bych chtěl vyzdvyhnout hudbu ta je místama vážně skvělá (lehce srovnání z trailerm na Sunshine)

Skins (2007) (seriál)

Rozhodně výkvět seriálové produkce. Koncept jednotlivých dílů je typický pro déle trvající seriály, tudíž každá epizoda se věnuje jednomu ze zhruba 10 hlavních hrdinů. Co je ale zajímavé, že to celé působí jako by každý díl bud točil jiný režisér nebo napsal jiný scénárista. Po slabším úvodu opravdová lahůdka a druhá serie už je totálně masakrová svou vyspělostí. Jediné co trochu sráží jako celek je fakt, že toto dílo by bylo uvěřitelnější, kdyby v něm hráli o něco starší herci, takto to působí trochu nerealisticky, jelikož se jedná vlastně o příběhy "dětí". UPGRADE: Kdo dělal casting na 3. serii to nepochopim. Doporučuji skončit tento serial druhou, protože 3. serie by dostala ode mě - odpad. Všechno co se v ní odehraje stojí za hovno, je to trapný herci uplně jiný a příšerný, scénář naprostej shit.

Skandály ze života zvířat (2008)

vodsejpá to jako tornádo, a ja se teda bavil celou dobu. Fakt tenhle humor neni pro každýho ale musíte si uvědomit, že tady neni 10 sec kde by nějakej vtipek at uz lepsi nebo horší nebyl. A je pravda, že tohle je jeden z těch filmů, kde sou totálně všichni uplný hovada.

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

jako sorry ale to je vazne slabota.... neni to vtipny, dialogy sou hloupí.....děj je slabý a nudí....možná ta akce která je teda taky slabá ale aspon něco. Jinak fakt zklamání.

První neděle (2008)

No jako je to morálni až běda, patosojdní taktéž. Myslel sem že to pude aspoń trochu ve šlépjejích dvou předcházejících dílů. Jestli se dá vůbec říct že to s nima má mít neco společnýho. No Ice cube se už asi tehle rodinejch komedií nezbaví a to nemluvim o tom že hraje v každym filmu uplně stejnou tužku.

Eli Stone (2008) (seriál)

Po prvním dílu maximální nadšení, fakt zajímavý téma a hlavní hrdina...druhý a třetí díl trochu postrádá logiku a kvalitu ...doufám že to takhle nepude dál. Ale co se cení je snaha o humor.

Street Kings (2008)

To co udelal Chrisian Bale v Ayerovim predchozim filmu harsh times, se muže Reevesovi povest ve street kings.....uz se moc teším. Tenhle režisér/scenarista umí opravdu dostat z herců uplně maximum. Nezapomente na Training day a Denzela...i kdyz tady se jednalo pouze o scenar, ale verim ze David Ayer mel pri natáčení také svoje slovo.

Unhitched (2008) (seriál)

jednu věc nepochopim asi nikdy. Proč v tomhle seriálu znejí Indové jako totální idioti. Jako nebude mi nikdo tvrdit, že ten akcent je aspoň z jednoho procenta přirozenej.

Sex 100+1 (2007)

No místy je to vážně geniální, hlavně zhruba v polovině filmu a okolo ní. Rozhodně to není komedie podle nejakého ověřeného amerického receptu. Konec je sice zdlouhavý a mě osobně lehce kazí celkový dojem, ale jde o tak zvláštní film, že to lehce prominu. Ne jako celek, snad jako scénami (např. skoro-sex s mrtvolou) působí tento film velmi neotřele a většinou originálně, což jedině schvaluji. 3,5*