Příběh gangstera: Nástup k moci (2007)

Je to sprosté je to drsné, plné sexu, drog, násilí, krve, mučení, fotbalu, mafie, vražd. No ale od začátku musí být každému jasno, že to sem prostě patří. Možná by to mohlo být kratší a možná by hlavní představitel nemusel bejt první půlku takovej zmrd, když druhou je z něho úplnej Brandon Walsh.

Úhel pohledu (2008)

Já opravdu nechápu proč tenhle film má tak nízký hodnocení. Je to oproti Bournovi uplný skvost. Kamera a scénář tohodle filmu možná není nejrevolučnější ale je to to nejlepší co tenhle fillm má. Spolu se stopáží a nenudící akčností děje a herci co hrají to co mají, tenhle thriler patří opravdu spíše do nadprůměru.

Deník mrtvých (2007)

Film jsem zatím neviděl ale přijde mi opravdu hloupost dávat do hercu tyto jména (Wes Craven, Stephen King, Simon Pegg, Quentin Tarantino, Guillermo del Toro, George A. Romero) když se jedná podle IMDB pouze o "newsreader (voice)" coz mi moc jako herci nepřijde.

Everybody Hates Chris (2005) (seriál)

Velmi nečernošská komedie s černošskou rodinou, nebo tak mi to aspoň přišlo. Chris rock vypráví pseudo životní příběh z 80tých let, kdy malý Chris měl 13 let. Otec neuvěřitelně na prachy, matka uječenej getho snob, rozmazlena dcerka a mladší syn model. Je to hodně milej a vtipnej seriál, který by se svým humorem dal nejvíce přirovnat k My name is Earl. Moje oblíbená postava je otec. :-)

Zredigováno (2007)

Dokument Gunner palace byl podle mého názoru velmi nudný a byli v něm prezentovány záběry nic neříkající. Tento film je na tom ale podstatně hůře. Naprosto otřestné herecké výkony všech protagonistů, a myslim úplně všech a hodně otřesné. Je sice pěkný, že zvolenou rádoby dokumentární formou minimalizuje De Palma střih, ale když už... tak se to musí umět zahrát. Chtěl sem dát 3*, ale nevim fakt kvůli čemu by si je zasloužil. Nemůžu si pomoct, ale takhle zkurvit film hlavně kvůli hercům neni normální. Jedna hvězda je za hudbu a druhá za námět.

Bratři Solomonovi (2007)

Je to hodně hloupí a bohužel herci strašný. Ale zas neurazí pro nudnou neděli.

Moje žena a jiné katastrofy (2007)

Moc příjemná komedie. Musim uznat, že režie Chrise Rocka je přesně pro tenhle typ filmů jako stvořená. Ne nadarmo se řiká, že herci se stavaj výbornými režiséry.

Ve jménu krále (2007) odpad!

Ježiš to je zbytečnost. A to sem si z trailerů řikal, že už se Boll někam pohne. Nejhorší na všem je, že on ty peníze fakt někde bere a vás celou dobu filmu sere, že vidíte jak je splachuje do hajzlu. Naprosto otřesní herci, režie, souboje, děj, no prostě bolí to bolí. 3x sem to chtěl vypnout, bohužel nebylo co dělat tak sem to dokoukal a lituju toho.

Bacha na balóny (2007)

Další super vtipná komedie tohodle roku. Taky trochu parodie, ale hlavně skvělej americkej humor, který mě přijde v převážné většině lepší než rádoby inteligentní britský u kterého se totální trapnost střídá s genialitou. Tady se drží určitá laťka celou dobu. Bohužel člověk se na takovéhle filmy musí koukat s vypnutym mozkem a ten si to pak náramě užije.

V údolí Elah (2007)

Kdo mi bude tvrdit, že T.L.Jones umí hrát něco jinýho než je tenhle potichu mluvící rozumbrada, tomu řeknu ee. Ty pointy se tam vůbec nehoděj. spíš 3,5