Far Cry (2008) odpad!

Přísahám jestli mi někdo sežene scénář tak budu vděčnej. Protože to co předchází milostné scéně u tohoto filmu je opravdu klenot. Od výstřelu harpuny do vrtulníku až po první polibek. PS: jakto že je člověku taková zima na tropickém ostrově jenom z toho že je někdo mokrej.

Vikingové II (2008)

Jako tady se opravdu musí odpustit těch spoustu scénáristických děr.(Jak se do lodi vešla příšera velka jako dva sloni bez povsimnuti, jakto že ty příšery byly vlastně dvě) no prostě s reálností tady rozhodně nepočítejte. Ale co stojí za zmínku je přímočarost a až uchylně zábavný akční scény který jsou po půlce filmu nasekány bez smyslu za sebou. Good job 3,5

Karate Kid (1984)

Máš nad postelí fakt velkej plakát Karate Kida. To jo, Karate Kid je skvělej film. Je to příběh o mladém karate nadšenci, kterého jeho sny a odhodlání... dovedou až k šampionátu v All Valley. Bohužel ve finále prohraje s tim dementem .. co se učil karate při mytí auta...

Smrt čeká všude (2008)

Zpomalovačky výbuchů sou tady geniální, stejně tak přístup k tématu neagresivní formou spíše záznam než nějaké poselství. Druhá polovina filmu je sice slabší ale pořád se to drží. Dalo by se to asi nejlépe přirovnat k seriálu Generation kill.

Odpor (2008)

Daniel Graig mluví něco mezi polskym a běloruskym přízvukem, což zvládnul perfektně. Jinak tenhle film opravdu neví co má být jestli historické válečné drama, nebo příběh o hrdinství, nebo hra na skovávanou v lesích. Dobré je že hlavní scény ne vždycky dopadnou tak jak by člověk zvyklí na americkou produkci čekal a hodně věcí se tu posere. Ale za to může asi úvodní věta filmu "True Story".

Disaster Movie (2008) odpad!

No jako je to příšerný, ale priznam se že sem se dvakrat zasmál. ale spis z tolerance. Hlavně nechápu proč se uchylujou pořád při tech parodiích vysvětlovat co parodujou. (To jsi něměla dělat Kung fu pando) Dit vsichni viděj že to je kung fu panda, copak je nějaka jina panda co dělá bojový umění?. A takovyjhle vysvětlivek pro dementy je ten film plnej. Škoda že neni plnej vtipů protože humor to postrádá uplně.

Travička zelená (2008)

No jestli téma dvou 30tníků který hulej trávu je pořád v kurzu tak to se asi řítím na Aljašku se zavázanejma očima. Nejen že Seth Rogen je naprosto nesympatickej nevtipnej herec, ale celkově film postrádá vtip. A ta délka filmu, no děs, už sem jenom čekal kdy konečně zavřou huby. A co ten závěr v tý hospodě? to mělo bejt jako vtipný, že si tři idioti řikaj jak se maj rádi. James Franco je jedinej kdo tu něco hraje.

Zákon gangu (2008) (seriál)

Tak měl bych pár výhrad. Co se dějové stránky týká, tak snad žádnou, jen mi trochu přijde ne uplně přesvědčivé některé herecké výkony hlavních hrdinů. Seriál je poměrně drsný a s morální stránkou si zahrává pouze lehce. Ač nejsem fanoušek motocyklů Harley Davidson, tak v tomto případě je to poměrně jedno a užije si ho i člověk nezasvěcený. Seriál se opírá o klasický patern (co díl to nějaký problém + celková dějová linka), který může natáhnout na x epizod.

The Inbetweeners (2008) (seriál)

Tak sem po 5ti dílech druhý serie... a jako tenhle seriál je neuvěřitelná prdel. je to o partě 17ti letejch školáku, který se evidentně nuděj. Ale humor kterej je tady, fakt nema hranice. Poblitý dítě toho je důkazem. Fakt sem se takhle dlouho nenasmál. Navic kdo má rád angličtinu tak věřte, že slang je tu brilantní. Hodně hlášek z Ali G. Nulovej patos a moralizování. Je to kulomet gagů.

Tropická bouře (2008)

"Starting: 5th times Academy award winner for best actor Kirk Lazarus ......and ....MTV's best kiss winner ..... Tobey MaGuire"