Line of Duty - Episode 1 (2021) (epizoda)

Hm..mnohe zucastnene, ano zucastnene sa spravaju velmi, velmi divne. A nemyslim len z hladiska toho, co je napisane v scenari, ale aj preto, ze o niektorych sme si uz v poslednych seriach vytvorili obraz, ktory teraz hodne narusaju. Pripad zaujimavy a zase nas vodia za nosy. Zatial mam rozpacity dojem. Rozhodne nadpriemer. Avsak este nie som "zahacknuty". Pani sefka ma slusnu paranoju, co sa tyka zabezpecenia svojho "dievcenskeho" bytiku. Alebo je tam nejaka nekalost a tym padom je tie zamky ozaj treba. 65%

Society (1989)

Videne vtedy mohol by slusny bizar. Takto je to len blivajs, ktory mozno v niekom vzbudzuje nostalgiu. Paci sa mi vsak ta sablonka 80tych-90-tych "mladych vztahov" . :)

Voyagers - Vesmírná mise (2021)

Kdeze sme uz podobne povrchne spracovanie "ludi v plechovke" videli. Hlupucke a naivne. Cielovka je jasna. A ano, rozne detske hviezdicky nam povyrastli. Uvidime, z ktorych sa stanu aj pani a damy herci a herecky. Toto je ozaj strasny caj. Za mna nedoporucam. Ledva dvojhviezdie. 35%

Line of Duty - Season 5 (2019) (série)

Ako som spomenul uz v niektorom v komentaroch ku konkretnej casti. Drogova tema a "deep-cover agent" mi nie je neznama a tak som uz mnohe postupy a scenaristicke spracovania videl z inych kvalitnych serialov. Toto spracovanie opat nie je vobec zle. Ale moc ma neprekvapovalo a dufal som i v trochu viac zapojenia osobnych zivotov agentov, ale nastastie neboli opomenuti. Vadilo mi az prilisne tlacenie na pilu v otazke "hlavneho podozriveho" a tie rozpory, ktorymi nas dost necitlivo castovali. Suhlasim, ze obcas sa to dost priecilo logike. Uvidime, zistil som ze siesta seria uz davno vysla. Idem do toho. :) I tak seriu odporucam. Urcite britska chutovka.

Line of Duty - Episode 6 (2019) (epizoda)

Vysluch tiahnuci sa dlhsou castou bol az fyzicky bolestny. :) Klasicka marnost nad marnost a nove vylozenie si videa z predoslych serii. Potesili. Tesim sa na siestu seriu. Obcas az prilis tlacili na pilu, co do vodenia divaka za nos. :) 85%

Line of Duty - Episode 5 (2019) (epizoda)

Nech uz je to s "H", akokolvek, trosku to s tym spinnom okolo prehnali.

Line of Duty - Episode 4 (2019) (epizoda)

Vynikajuca cast. Napinave, nabite akciou a zvratmi, ci naznakmi. Obcas mi Kate pride dost naivna, ale zrejme ma k tomu scenarista dovod. :)

Line of Duty - Episode 3 (2019) (epizoda)

Ok, bol tu naboj. Trochu ma zaskocili tie tanecky a zakryvacie manevre a prilis vela vllstnikov mena zacinajuceho na "H". Uz pri "notebooku" bolo jasne, ze i najsamvyssi je tam namoceny. Ak nie rovno "predstaveny". Gill rozptylovala. Uvidime, kam to ten zufalec v zavere povedie. 80%

Line of Duty - Episode 2 (2019) (epizoda)

Opat slusne napinave. Pozrimeze aka mrska si nasla cestu ako pravna poradkyna policajneho hlavosa.

Line of Duty - Episode 1 (2019) (epizoda)

Slusny otvarak. Kvoli piatej serii som si skukol vsetky styri predchodzie. :) Tato britska zalezitost bola vzdy velmi kvalitna. Tentokrat je to rozohrane na deep-cover angent notu a trochu toho slohnuteho "koksu". Dufam, ze uz toho drogoveho podsvetia bude menej. Toho som sa takmer presytil v "spine Baltimora" a podobnych kvalitnych kuskoch. Som zvedavy kam to potiahne nasa overena detektivna dvojka z AC-12. Kam to dotiahla Maneet by som si v predoslej serii nepomyslel. Spokojnost. Snad sa este sliapne na plyn.