Bosch - Brazen (2021) (epizoda)

Pripad zaujal, hoci neohuril. Zrejme sa bude hrat na "imigrantsku" notu. Kazdopadne verim, ze sa to poriadne rozbehne. Zatial mi to pride tak, akoby som 6tu este nedopozeral. :)  Pani starostka sa sprava voci Irvingovi mimoriadne odtazito, zeby "huckanie" "rozbi-salocky"? ;)  Edgar po poprave nie je moc v poriadku, vsakze?

Bosch - Season 6 (2020) (série)

O polhviezdie nadnesene hodnotenie. Prejednavane pripady su zaujimave a kriminalna praca chytlava. Harry a i jeho partak su symposi a hlavne, i pri 6tej serii scenar nestraca na originalite a neuchyluje sa k skratkam a hlupostiam. Spokojnost. 85%

Bosch - Temná svatá noc (2020) (epizoda)

Pocit marnosti si ako divak neuzivam. Kazdopadne o niektorych inteligentnych a chladnokrvnych "zaporakoch" z tohoto serialu, by si mnohi ini scenaristi mohli nechat iba zdat.

Bosch - Vztek (2020) (epizoda)

Opat sa tu toho moc nedialo, akurat informator praskol policajnu akciu a myslim, ze to v dalsom bude mat pre niekoho fatalne nasledky. "Udrziavacka".

Bosch - Prachy, Honey (2020) (epizoda)

Jedna inteligentna mrska zastupuje druhu inteligentnu vrazdiacu mrsku a vsetko v ramci litery zakona.

Bosch - Součást života (2020) (epizoda)

Nebyt odposluchu a miernom posune, nazval by som to len "udrziavacim dielom". Mierny nadpriemer, ale i tak, zvykneme sa viac bavit. :)

Bosch - Tři vdovy (2020) (epizoda)

Zaujimavo a prekvapujuco rychlo - bez dalsich "zbytocnych" odpovedi, zda sa, uzavreta jedna z hlavnych linii pribehu novej serie. Uvidime, co ju prehlusi a ci bola naozaj "closed".

Bosch - Vyhlídka (2020) (epizoda)

Zaujimavy otvarak a ako vzdy "na viacerych frontoch". Spokojnost. Nadnesene stvorhviezdie. Paci sa mi pokracovanie J.Edgar-a.

Loki - Lamentis (2021) (epizoda)

Jednoznacne zatial najslabsi diel. Dotahovacky s "filozofujucim" Lokim a "devenkou" mi prisli ako past na oko (neuveritelne :) ). Polhviezdie navrch za vyborny stary song Dark Moon od Bonnie Guitar v zavere. Potesil i Ladytron s chytlavou zalezitostou.

Příběh služebnice - Mayday (2019) (epizoda)

Nech sa prizna ten, kto nechcel, aby to skoncilo tak pozitivne. ;) Po depresiach predoslych dielov si tento zaver divak zasluzil. A kedze uz veselo frci 4ta seria, zrejme po nej siahnem. Akurat Luke z toho musi byt frustrovany. Zienka posiela do Kanady kde-koho, len nie seba a svoje dieta. :) Spokojnost.