Fenomén (1996)

Vynikajúca snímka o tom ako dokáže nadpriemerná genialita človeka vystrašiť všetkých okolo. Je v tom síce aj trocha fantasy ale to do tohto filmu prinieslo páveže ešte viac napetia. Koniec no neviem čo dotať. bolo to skvelé. A John Travolta ma presvedčil na plnej čiare že je hercom ktorý vie zahrať všetko.

Andělé a démoni (2009)

Nič moc, v podstate slabý odvar. Kľudne sa s tým tvorcovia mohli viac pohrať. Miestamy až moc predvídateľný dej ktorý by si mal pri takýchto filmoch skrývať pointu alebo rozuzlenia až na koniec aby bol divák prekvapený. No bohužial akosi som už v polovici vedel kto za tým stojí. Myšlieka dobrá ale prevedenie sa akosi ani trocha nepribližovalo očakávaniu. Nebuďem ani porovnávať s Davinchiho kódom pretože to ani nemá zmysel. Medzi týmito filmami je pripastný rozdiel čo sa týka spracovania hlavnej myšlienky a jej prevedenia do filmu. Dávam slabé 3 hviezdy. Pre mňa len 45 percent. Som milovník filmov druhu Lovci pokladov a hladania tajomstiev ale toto ma sklamalo.

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Nechápem prečo to niektorý odsudzujú. Skvelý film ešte lepší ako prvý diel. Ale tak čo a dalo od Michaela Baya a Stevena Spilberga čakať. Ani chvýlku som sa nenudil, efekty vynikajúce a obsadenie geniálne len škoda že to trvalo tak krátko :D .

Dům loutek (2009) (seriál)

Vynikajúce, skvelé, geniálne, velmi sa mi páči myšlienka a scénar. Taký mix Kriminálky Miami, Jamesa Bonda s nádychom sciffi. Skvelé.

Piráti na vlnách (2009)

Zo začiatku trocha o ničom a nudné ale postupom času ma to začalo baviť. Celkový námet a príbeh bol skvelý a herecké výkony perfektné a hlavne Philip Seymour Hoffman ktorého si pametám s Mission in possible kde hral zápornú postavu , preto mi trvalo zviknúť si na Grófa ktrorý bol veselý a hádzal jedu vtipnejšiu hlášku za druhou. A ten Soundtrack nemal chyby.

První oddělení (2009) (seriál) odpad!

Dľší zo slovenských seriálových prepadákov. Bože už je ich tolko že sa to ani rátať nedá.

Svatyně (2008) (seriál)

Stále pokračujem v skvelom hodnotení pre tento seriál. nemám mu čo vytknúť.

Svatyně (2007) (TV film)

tento film ak sa to filmom dá nazvať ma uchvátil. už dávno som nevideľ sciffi seriál ktorý by ma chitil ako tento.

Černé ovce (2006)

Neskutočná kokotina :D ale musím aj kôli tomu dať 2 hviezdy, lebo nasmial som sa na tom statočne :D . Hlavne jak sa ta ovca jebala cez tie dvere :D:D:D no mal som dosť skoro mi ušlo :D

Black Books (2000) (seriál)

videl som iba 3 diely ale humor tomu jednoznačne nechýba :D