Velmi nebezpečné známosti (1999)

Velmi dobrý film s dobrou hudbou a skvělými herci. Příběh je jednoduchý, konec není jako v každém druhém romanťáku a to se mi líbí. Hold si pochutnám nejvíce na filmech, které nemají happyend :)

Úkryt (2002)

Velice napínavý film, který mě vtáhl do děje a nepustil do té doby, než skončil. Ráda se k tomuto filmu vracím, protože ani po několikáté neztrácí své kouzlo

Statečné srdce (1995)

Úžasné historické drama o lásce, odvaze, zradě, Anglii a hlavně o svobodě, za kterou stojí za to bojovat v každé době. I název filmu zase jednou odpovídá jeho obsahu.

Miluji tě k sežrání (2001) odpad!

Tento film nemohu asi soudit objektivně, neboť celých prvních 15minut se tam ani nemluví a to mě doslova a do písmene uspalo. Nikdy jsem ho neviděla do konce a ani to nemám v plánu, pro mě ztráta času..

Láska je Láska (2004) (seriál)

Kultovní seriál, který není třeba komentovat, mluví sám za sebe :-) PS: český překlad je vážně příšerný...

Million Dollar Baby (2004)

Výborně propracované postavy, celý příběh má hluboký nádech a mě osobně vzal za srdce. Hillary mi do hlavní role opravdu sedí, není chvilka kdy bych o ní pochybovala, stejně tak jako Clint Eastwood. K tomu lehká melodie, která film provádí, se mi vryla do paměti a kdykoli spustím znovu tento film, už se mi hrnou slzy do očí.

Svatba ve třech (2005)

Opět Paper Perabo předvedla skvělý výkon. Lehká komedie se střeštěnou atmosférou, občas s vtipnými dialogy a někdy i příjemná moudra, která tento film krásně obohacují. Film na který se dá dívat několikrát a přesto neomrzí. Jeden z mých nejoblíbenějších

Loving Annabelle (2006)

Skvělý film, s jednoduchými dialogy. Vztah učitelky se žákyní, ruku na srdce, kdo z nás na to (nehledě jestli hetero, nebo homo) nikdy nepomyslel? ;) Film plný hmatatelných okamžiků, některé scény vážně chytnou za srdce. City, vnitřní boje, to vše je tu krásně hmatatelně cítit díky Erin a Diane.

Záchranáři (2006)

Tenhle film se mi vryl do srdce. Totálně mě dostal a pohltil a na konci jsem nedokázala zadržet slzy, to prostě nešlo. S mojí nejlepší kamarádkou jsme se obě o to snažily, jelikož před sebou jsme nebyly zvyklé brečet, ale tohle se udržet nedalo... Výborný snímek o rivalství a přátelství. Jeden z mých nejoblíbenějších snímků + Ashton Kutcher a Kevin Costner - co víc si přát. 5*

Resident Evil (2002)

Když jsem RE viděla poprvé (a že do dnes si to pamatuji) tak jsem doslova seděla na zadku a fandila Michelle Rodriguez, jen aby celou tu melu přežila a když si chtěla nechat useknout hlavu, tak mě ten film i rozbrečel.. Horor? definujte mi pojem horor :) každopádně mě RE nadchnul a ne jen díky Michelle. Skvělá hudba, skvělá Milla, co víc si přát..