Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
Kajacekkk
Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Akční
Thriller
Životopisný
film
seriál
TV film
USA
Velká Británie
Kanada
Austrálie
Polsko
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Velryba
(2022)
Koralína a svět za tajnými dveřmi
(2009)
Mrtvá nevěsta Tima Burtona
(2005)
Ukradené Vánoce
(1993)
Střihoruký Edward
(1990)
Frankenweenie: Domácí mazlíček
(2012)
Temné stíny
(2012)
Alenka v říši divů
(2010)
Karlík a továrna na čokoládu
(2005)
Skleněný zámek
(2017)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel