Ledová smrt II (2008)

Od skvelej prvej časti to ma na hony ďaleko. Atmosféra skoro nulová, napätie som cítil len v jednej scéne a to pri vstupe policajnej jednotky budovy. Aj tá jedna scéna, ktorá mohla zabezpečiť štvrtú hviezdu, sa posrala kvôli neschopnosti tých policajtov. Aj keď im to zas nemôžeme veľmi vyčítať, pretože náš hlavný hrdina je až podozrivo rýchly a nejak ťažko zbadateľný. Takže dosť sklamanie. Ale nič to nemení na tom, že prvá časť je jeden z najlepších hororov aké som videl.

Ledová smrt (2006)

Díky Bohu za takéto filmy. Som rád, že sa nejedná len o tupú vyvražďovačku. Tento film si v prvej polovici vybuduje perfektnú atmosféru a v druhej polovici je taký napínavý, že ma len zarezávalo do kresla. Ozaj film podľa môjho gusta a som veľmi veľmi rád, že som si ho pozrel. Teším sa na druhú časť. Táto je za 85%

Číslo 9 (2009)

Bolo sa na čo pozerať. Dlhé to nie je tak sa ani nie je kedy nudiť takže je to film bez problémov pozerateľný. Ako taká doobedňajšia oddychovka počas chrípkových prázdnin mi to padlo vhod.

Symptom Pandorum (2009)

Nepáčilo sa mi to. Obyčajný priemer, ktorý ma vôbec nezaujal.

Pařba ve Vegas (2009)

Chcel som dať 4* ale fotky so záverečnou pesničkou ma presvedčili. To bola proste jazda na plný plyn. Vtipné, rýchle, nenudí a je sa na čo pozerať. Nevidím dôvod prečo nedať plné hodnotenie.

500 dní se Summer (2009)

Pekne sa na to pozeralo. Aj som sa zasmial pár krát. Hudba bola pekná a tak isto aj Zooey. 75%

Jánošík - Pravdivá historie (2009)

Dlhé a nudné. Režisérky asi nemali fakt čím zaujať tak použili erotické scény. Tie prepady boli odfláknuté. Zrazu len strih. Záber ako Ďuri čaká schovaný za stromikom. Zrazu dzííg už ich okrádajú a strih a je po všetkom. Žiadne plánovanie, nič len tak zfleku všetko. Nevravím, boli scény, ktoré sa mi páčili a ktoré boli jednoducho fakt dobré a vzbudzovali dojem kvalitného filmu. Ale na tých 140 min ich tam bolo žalostne málo a ako celok film skoro vôbec nezaujal.

Zombieland (2009)

Trefné, zábavné a s dobrými scénami. Ako taká zábavka to úplne postačuje a mám z toho dobrý pocit. Woody je fakt frajer. 85%