Mr. Robot - 409 Konflikt (2019) (epizoda)

Vím, že se k tomu náš tým připravoval hodně dlouho, dalo to spoustu práce a přemýšlení, ale přesto mě vyústění celé pomsty překvapilo. Ani bych neřekla, že zklamalo. Ale zdálo se mi to takový... rychlý nebo jak to říct. Nic to ale nemění na tom, že bylo neskutečně příjemné vidět zmateného ťamánka, jak ho konečně někdo převezl. Velmi příjemná satisfakce a zřejmě ukončení války Whiterose X Elliot. Hustá atmosféra by se zase dala krájet. Vyvstává však otázka, co se bude dít následující 3 díly? Jsem extrémně natěšená, jaké překvapení na mě čeká. Opět utekl tento díl strašně rychle.

Mr. Robot - 408 Vypršel časový limit požadavku (2019) (epizoda)

Dom konečně zabila tu nesympatickou tlustoprdku. Fakt už jsem jí měla plný zuby. Dom mám ráda víc a víc. Líbil se mi rozhovor mezi Mr. Robotem a Elliotem. Od toho tu přeci je druhá osobnost. Aby vás chránila a pomáhala vám.  Díly jsou víc a víc depresivní.

Mr. Robot - 407 Vyžaduje se ověřování proxy (2019) (epizoda)

Hudba gradovala napětí opět skvěle. Už ji ani nebudu chválit, protože ta je tu samozřejmostí. Líbilo se mi, jak tvůrci podali celé odhalení. Tak nějak jsem ale myslela, že už je to jasná věc, že je tu Mr. Robot s Elliotem od malička. Obzvlášť potom, co Darlene převyprávěla historku s oknem, jak se stala doopravdy. Konečně rozuzlení mě ale i tak překvapilo a dost se mi to líbilo. Bylo mi líto nejen Elliota, ale i Very. Takové dětství si nezaslouží nikdo. Jsem zvědavá, jak Elliota ovlivní informace, kterou se dozvěděl. Jinak byl ale Vera v průběhu sezení dost rušivý element. Vadilo mi, jak skákal do řeči. Na začátku dílu mě ale rozesmávaly ty jeho kecy. Asi by se mi líbilo, kdyby při pomalém uvědomování si, co se vlastně stalo, byla nějaká retrospektivní scéna, kdy nám tvůrci ukáží, jak se to celé odehrálo a jak to bylo (v Elliotových myšlenkách). Super díl, kde se objasnila spousta skutečností.

Mr. Robot - 406 Neakceptovatelné (2019) (epizoda)

"Ty jsi ta největší zrůda, protože to ani nevíš." Velmi mile mě v tomhle díle překvapila Elliotova psycholožka. Čím to, že tihle maniaci - Berlín, Vera - mají tak rádi proslovy o sobě sama? :) Dom s Darlene jedou opět v problému. Čím víc se blížím do finiše, tím víc zvědavá jsem. Vera ještě asi sehraje nějakou roli. Víc se mi ale k Elliotovi hodil Tyrell, po kterém stále teskním...

Mr. Robot - 405 Nepovolená metoda (2019) (epizoda)

Díl, kde se neřekne ani slovo. Jak je možný, že i přesto mi tato epizoda utekla snad nejrychleji? Byla extrémně napínavá. Je geniální natočit 45 minut dlouhý díl bez jediného slova, ale přitom se děj posouvá kupředu, všechno chápete, jste napnutí jak kšandy! Hodně mě bavil! Konečně se zase točil kolem IT a posunul Elliota a Darlene zase kousek blíž ke zničení skupiny. Celkem mě dojalo, jak spolu začali hezky spolupracovat. Hmhmhm... super epizoda. Jsem zvědavá, co má Dom v plánu. Určitě už si vymyslela, jak Dark army přechytračí. Doufám, že na nás v nějakém díle ještě vykoukne Tyrell. Pořád mi chybí.

Mr. Robot - 404 Objekt nenalezen (2019) (epizoda)

Spoilery. Že to byl jen přelud nebo trik Sama Esmaila a Tyrell neumřel? Byla jsem fakt šťastná, když se konečně ukázal. Hned na začátku mě rozesmál svými vražednými dovednostmi a následným řešením nepříjemností, které s sebou vražda nese. Celou dobu po putování v lese jsem si  říkala, jak jsou Elliot a Tyrell extrémně divné duo. Ale zbožňuju je. Přiznám se, že k Tyrellovi mě to táhlo ještě víc. Elliot je na můj vkus až moc sobecký. Ale ten konec??? Ten mě opravdu rozesmutnil. Jestli opravdu umřel, tak to byla ta nejsmutnější smrt v tomto seriálu. Taková zbytečná, obyčejná. Udála se samozřejmě i spousta jiných věcí s Darelene a Dom. V mně bohužel zůstává hlavně Tyrellova smutná smrt.

Mr. Robot - 403 Přístup odmítnut (2019) (epizoda)

Páni... tak to jsem nečekala, že Mr. Robotovi někdy udělím 3*. Fakt jsem i přemýšlela nad 2. Ty jsem nedala díky krásné scéně, kdy se jeden přihřátej ťamánek podřezal. Jak pracovala kamera a hudba, tak to bylo fakt úžasný. Jinak to bylo nekonečný. Absolutně mě nebavil a odpudil románek s tou ženskou. Ty její kecy?! Elliot a sex?! Elliot a "normálnost??!" Vůbec mě nezaujal děj a vyskytovalo se tu příliš mnoho postav, který mi jsou u zadele a nebaví mě. Vera, psychiatrička, ta holka z baru, Darlene. Dám si teď chvíli pauzu, ať toto zklamání rozdýchám. Doufám, že se z Elliota na konci nestane nějakej tuctovej inťouš.

Mr. Robot - 402 Vyžadována platba (2019) (epizoda)

Tak počáteční scéna byla BOMBA. Tenhle seriál má úžasnou myšlenku a přesah. Takže mocenský souboj, který je vysvětlený na začátku byl všeříkající. Hlavní gró tohoto dílu ale spočívá v parádním konci. Těším se na seznámení s novými kamarády. P.S. nevím, jestli se mi to jen nezdá, ale čím víc se seriál blíží ke svému konci, tím jsou názvy epizod jednodušeji nazvané. Obyčejně, bez čísel, znaků,... Lépe čitelné.

Mr. Robot - 401 Neautorizovaný přístup (2019) (epizoda)

Spoiler. Elliot hledá možnosti, jak se pomstít a zneškodnit ťamánka. Nebude to ale lehký úkol. Darlene se snaží vypořádat se smrtí Angely. Z čehož jsem teda ještě teď vyjevená. Ne, že by mi chyběla, ale překvapilo mě, že ji nechali tvůrci popravit. Elliotovi a Darlene zemře máma. S nikým, vč. mě to ale nic neudělalo. Zařizuje se tedy pohřeb. Doufala jsem, že se dozvíme, co bylo v bankovní schránce... Dom je paranoidní a není vlastně ani divu, když ji navštíví nevítaný host (a tím nemyslím instalatéra). Konečná scéna, kdy Elliota zdrogují byla úžasná. Fakt jsem se sama cítila jako na fetu. Neuvěřitelné, jak vám tvůrci dokáží zprostředkovat úplně každý pocit a stav.

Mr. Robot - vypnuti /r (2017) (epizoda)

Spoiler. Skvěle našlapaná epizoda. Nedokážu si představit, jak celý seriál skončí. Už teď se jednalo o perfektní našlapanou epizodu. Úklid všeho druhu mám ráda. Přiznám se, že tento díl mi dělal fakt dobře. Zmizela spousta postav, a to mě pohladilo po duši. Brýlatý pán mě několikrát fakt rozesmál („slečno… nemluvte už“, „chci verbální potvrzení“ – přičemž zasekává sekeru do FBI krysy). Vraždičku si užíval. Rozkrylo se i tajemství Angely a biologického táty a konečně došlo ke spojení Elliota a Mr. Robota. Ve stodole mě moc mile překvapila muška negříka. Jak říkám. Moc příjemný díl. Jen úplně nechápu, proč je transka z Elliota tak podělaná, když furt dělá problémy.