Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Krimi
  • Dokumentární
  • Animovaný

Poslední recenze (439)

plakát

Kdo přežije - Série 44 (2023) (série) 

Další zajímavá řada s ještě zajímavějšími soutěžícími. Ze začátku mi dělalo problém si zvyknout na nové tváře, ale postupně jsem se do toho dostala. Nechyběla hromada zvratů, dobře jsem se orientovala ve všech výhodách, pohnutkách a aliancích. Tika aliance byla nejlepší. Působili hrozně harmonickým dojmem, i když byl každý úplně jiný, a mohli se na sebe spolehnout. Začal tu i románek. Bylo mi u toho ale občas trošku trapně, jak tam do sebe pořád vrkali. Vítěz byl zasloužený, ale fandila jsem někomu jinému. Zkraje série přišly dvě zranění a odstup. Soutěže byly opět velmi kreativní a zábavné. Oblíbení: Carson, Carolyn, Denny Neoblíbení: Lauren, Matt, Bruce Neutrál: Frannie, Heidi, Josh

plakát

Dexter - Otcovy hříchy (2022) (epizoda) 

Spoilery. Cože? Tak ten malej smrad zabil Dextera? Obviňoval ho naprosto zcestnými argumenty! Prostě byl pošahanej magor. Dexter na tom měl minimální podíl. Já nevím. Mě taky v dětství opustila máma a není ze mě vraždící monstrum, labilní debílek a neustále si na to nestěžuju a neobtěžuju tím své okolí. Jeho blitky, co vypouštěl z pusy, když na Dextera mířil v domnění, že mu to snad pomůže k normálnosti byly fakt nechutný. Zřejmě by se měla zavést nová terapie: Zabij tátu, bude ti líp. Takže konec mě vůbec neoslnil. Vůbec se mnou nehlo ani to, že zabil toho černouška. Udělal zkrátka co musel, aby měl svobodu. Průběh dílu byl však plný napětí, odhalování (diváci už teda samozřejmě všechno vědí, takže se žádné překvápko nekonalo), útěků a obviňování. Byl to i první díl, u kterého jsem dokázala celou hodinu udržet pozornost. Když ale ten malej smrad zastřelil svýho tátu, tak mě to fakt nasralo. Shrnutí: Průběh seriálu extrémní nuda, ale poslední dva díly se celkem daly. Z původního Dextera nezbylo téměř nic. Byla tu hromada nesympatických postav, nezajímavých dějových linek, Harrison, spousta nezáživných dialogů a nemálo špatných hereckých výkonů.

plakát

Dexter - Zůstane to v rodině (2022) (epizoda) 

Spoiler. Zatím nejelpší epizoda. Harrison a Dexter se díky společnému koníčku semknou, aby konečně sprovodili ze světa šedivého pantátu. Jeho sbírka byla opravdu velmi originální. Dokonce mě tento díl několikrát rozesmál. „Erik je alespoň zmrzlý, tak nenadělám svinčík s krví." nebo když Dexter naprosto v klidu, chladnou hlavou a s náznakem absolutní spokojenosti rozřezává a cpe do pytlů Kurta. Konečně. Angela už přišla na "děsivou" pravdu a jen čeká na vhodný okamžik, jak svého milovaného zabásnout. Zatím mě tento díl navnadil na konec. Což jsem popravdě vůbec nečekala po té hrůze, co se předváděla doposud.

Poslední hodnocení (687)

Hunger Games: Balada o ptácích a hadech (2023)

22.02.2024

Kdo přežije - Série 45 (2023) (série) (S45)

22.02.2024

Duna (2021)

22.02.2024

The Grand Tour - Dovádění v písku (2024) (epizoda) (S05E03)

20.02.2024

Kdo přežije - Série 44 (2023) (série) (S44)

18.02.2024

Dexter - Otcovy hříchy (2022) (epizoda) (S09E10)

15.02.2024

Dexter - Zůstane to v rodině (2022) (epizoda) (S09E09)

15.02.2024

Dexter - Nefér hra (2021) (epizoda) (S09E08)

15.02.2024

Dexter - S kůží na trh (2021) (epizoda) (S09E07)

15.02.2024

Reklama

Poslední deníček (1)

Stmelování rodiny

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-politika-je-tohle-v-poradku-poslankyne-pise-blazkovi-kvuli-znasilnene-divce-243939#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=abtest242_shorts_varA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

 

https://www.beztrestu.cz/rozsudky

 

Samozřejmě nikdo nezná podrobnosti. Vyvstává však zásadní otázka. I kdyby devče nemělo žádné psychické následky, mělo by se odcházet od soudu za něco tak odporného s podmínkou a směšným odškodněním 400 000 Kč, za které si koupíte v dnešní době velké hovno? A už vůbec si za to nekoupíte zpět svoji důstojnost, psychické zdraví a důvěru. Tohle hovado ještě nadále žije v té rodině. Dětská pornografie taky asi nevadí... Pana odborníka bych taky nechala trošku prošťouchnout. Zcela jistě by se s tím naprosto dokonale smířil. Kdyby mu někdo do prdele strkal každý den svoji chloubu. Podobná znásilňovačská hovada by se měla léčit, kastrovat, zabíjet, zavíra, mučit. Je to odporný. Ať už to dělají dětem nebo dospělým. Tresty jsou v ČR nejen za toto nesmyslně nízké. I za zabití, způsobení nehod, řádění pod vlivem alkoholu (což by dle mého neměla být polehčující okolnost). Nejen že ukončíte život člověku, ale zničí se životy rodinám, přátelům, známým. Lidi jsou monstra a je utrpení mezi nimi žít.

Ovládací panel
6 bodů