Knight Rider (1982) (seriál)

Možná se budu opakovat, ale napsat jsem to musel - ty hvězdičky jsou v podstatě jen z nostalgie. Jako kluk jsem to auto prostě moooc miloval!

Křest ohněm (2005)

Připadalo mi to trochu jako jako "propaganda" nato jak má vypadat správný americký voják - sám film (děj) nijak neupoutá - vcelku nuda až na pár scén!

Saw: Hra o přežití (2004)

Předně musím říct, že jsem nikdy nic podobného neviděl. Je to Film, který ve Vás nechá jizvu, která nezmizí ani po letech. Řekl bych to asi takto resp. napsal - kdo neviděl "SAW" to je jako by byl celý život ochuzen o něco co je pro ostatní samozřejmostí.

Podezření nula (2004)

Tento film bych doporučoval jen lidem, kterým chci ublížit! :-) Protože takovou nudu, a takové neuveřitelné vtáhnutí do děje, které mě dokázalo několikrát uspat je opradvu "podezřením na nulovou" úroveň filmu ve všech faktorech. film s tímto námětem by si zasloužil daleko lepší zpracování!!! Jednoduše řečeno je to více než ztráta času shlédnout toto "dílo"!

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Co dodat k tomuto filmu, když už toho bylo napsáno tolik!? Jen podtrhnu, že je to naprostá špička ve své třídě! Akcemi nabitý děj se skvělým „ukecaným Arnoldem“. Tady je škoda plýtvat superlativy, protože u takových filmů jakým je TERMINÁTOR 2 by bylo vhodné zavést samostatné hodnocení „nesmrtelných filmů“. Příběh, efekty, postavy, akce, napětí, nápady, atmosféra, hudba – je na 1* - není co dodat – jen DÍKY za takový film!!!

Noční můra v Elm Street (1984)

Kultovní dechberoucí horor, který vás usadí do křesla a nedá vydechnout! Myšlenka monstra (Fredyho Krugera), které vás dokáže zabít ve snu je excelentní. Atmosféra, hudba, postava Freddyho a jeho skřípějící nože a neutuchající napětí tvoří skvělý celek, který si zaslouží jen a jen obdiv!

Krvavý sport (1988)

Pokud máte rádi bojová umění – je to film pro Vás. Scénář není nic extra, ale o tom v tomto filmu vůbec nejde – je to klasika 90.let, kterou asi viděl každý a Van Damme byl skvělý – nevím jak bych reagoval, pokud bych film viděl v dnešní době, ale poprvé to byl silný dojem!

Miluji tě k sežrání (2001) odpad!

Připadá mi to jako hodně, ale hodně nezdařený pokus možná i vtip o natočení kanibalistického hororu. Film je neuvěřitelně NUDNÝ, bez nějakého napětí, bez příběhu a je to hodně těžké se nato dodívat!!! Za natočení takového filmu by se měli dávat tresty!!!

Jak ukrást Dagmaru (2001)

Smutný příklad nepovedené bláznivé komedie, která vlastně ani není komedií, ale nespecifikovaným žánrem, který neosloví, nepobaví jen vás přivede k zoufalství ke zbytečně promrhanému času.

S čerty nejsou žerty (1984)

Pohádkově krásná pohádka, které nelze vytknout vůbec nic, možná až na jednu maličkost – těžko již někdo natočí něco hezčího!!! Zpracovaní „pekla“ je skvostné, se všemi detaily a nápady jako je kniha hříchů, pekelné váhy apod. Kdyby to šlo dal bych 6 hvězdiček za to co lze jen těžce popsat slovy.