• Fantasy

Tescoma s chutí (2009) (pořad) odpad!

Já asi nikdy někoho tak strašně anti-schopnýho, než Lady Gondíkovou, v kuchyni ještě neviděl... ta opravdu tenhle brak svým účinkováním doslova vylepšuje :D

Peříčko (1997) (pořad)

Já při tom vyrůstal, vlastně nic jinýho nehodnotím, takže za mě úsměvnej full počet hvězd. (1. erotický pořad je zkrátka něco jako 1. láska, kde se říká, že na tu se nezapomíná.. :-))

Herkules: Zrození legendy (2014)

Totalne neprijemna hlavni postava, nesmyslne dialogy...absolutní brak, jedna hvezda za par radoby pompeznich scen, jinak ztrata casu.

Teď vaří šéf! (2014) (pořad)

Baví mě tu názory typu "Zdendo dovař, jsi okoukanej..bla blaa" ...to jsou jen krátkozraký sračky..ne názory. Napadlo tady někoho, že někoho tento žánr opravdu baví, že navíc nejde jen o těch pár receptů, ale že se pan autor snaží divákům již několik let zažít filozofii potravin, jejich pořizování, vaření, kombinaci surovin, využití, že se skutečně není čeho bát..., že velikánská gastronomie opravdu není jen o několikahodinovém stání u plotny, ale vše jde jednoduše, lehce.. Něco někomu vsugerovat samozřejmě není krátkodobý proces, možná proto Zdenda pořád vaří a vaří.. Já osobně si myslím, že společně s panem Vaňkem dělají pro tenhle gastronomicky nepolíbenej národ ohromnej kus práce, kterej nás posune zas o něco trochu blíž "vyspělejšímu západu", alespoň v gastronomickej kultuře a myslím, že od nich to lidi vezmou k srdci víc než od takových igráčků, jako Babici či Láďi Hrušky.. Takže já osobně nejen z úcty dávám full hodnocení.

Para Elisa (2013)

Obsahem vykrádačka Missrery nechce zemřít, narozdíl od Misseryho mně tohle ale vážně nebavilo... to se moc nepovedlo... Španělé umějí daleko lepší hororovou tvorbu, s tím jsem i do filmu šel.. Nicméně na mě bylo 74 minut sakra dlouhých...první polovina vcelku .."zajímavá", pro mě konkrétně až do doby, kdy zemřela ctěná cvaknutá "bordelmamá".. Pak už jsem se neubránil ručně dopopohánět snímek do jeho konce.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Hodne lidi narustajicimi seriemi ubira v hodnoceni na kvalite serialu, ja naopak hvezdickove zvedam pockej si..... na full! HiMYM je zkratka dost dobra zalezitost, pro me legendarne zakoncena 9. serii...

Čertova nevěsta (2011)

Sracka, sracka a nic nez sracka..chtel jsem tomu dat sanci, ale nepomohlo ani zesileni zvuku k tomu, aby nad mnou nezvitezilo spani.. neuveritelnej humus, Nemcova aby se obracela v hrobe.. Štěpánek a Štěpánka, oba tak moc sympatičtí, že bych je do zadnic nakopal, že ho ta baba z jeskyně nešvihla proutkem hned ze začátku.

300: Vzestup říše (2014)

Jestli je původní 300ka moje srdcovka, kterou jsem viděl snad 10x a ještě mě neomrzela, pak její pokračování mě vůbec neupoutalo snad po žádné stránce. Z druhé 300 nějak nic nevyzařuje, alespoň nic co by stálo za zapamatování či zmínění. Tím tedy samozřejmě narážím na 95% filmu.. těch zbylých 5 které dělají film výjimečným a zapamatovatelným je skvostná Eva. Svoji roli si perfektně užívá, přímo září. A to tak výrazně, až mně z té ohromné záře -hlavně v láskyplném dostaveníčku mezi Themistoklem a Artemisiou- málem cinkla brada o zem. :-)

Život Adèle (2013)

Výborná a sympatická kamera, velmi přesvědčivé scény.. úžasná hloubka věrohodnosti, excelentně odvedené erotické/"porno" scény natočené tak, jak je to Francouzům vlastní. Parádně zahrané role hlavních protagonistek - asi bych měl docela problém, přesvědčoval-li by mě někdo, že jsou obě dvě herečky heterosexuálně orientované. Za mě osobně hvězda dolů za až moc natažený děj, který pro mě místama znamenal nudu a klišé..

Vlk z Wall Street (2013)

Výborné dílo. Leo hraje skvěle a celkové uchopení režie je pro mě skvostné. Celkově...- velice atraktivní procedura, opravdu. Trnem v oku je pro mě zdlouhavě natažený děj a pro mě osobně ne moc zajímavé téma, naštěstí dosti oidipovsky střižené..ženy, víno,zpěv v jednadvacátém století převlečené za nechutné bohatství, neusálé kalení a všudy přítomné d*vky.. :)