Bitevní loď (2012)

Když to pustíte ve 25.minutě, tak uděláte jen dobře. Celé to je dle mého jedna velká snůška klišé a blábolů, která dohromady nic moc nefunguje, ale má okolo sebe poměrně efektně a efektivně udělaný rám, takže to alespoň vypadá trochu k světu. Ale být na tom v kině, tak jsem vytočený. No a k tomu začátku ... vzpomeňte si na nějaký nejhorší začátek filmu a tohle to dle mého překousne jak nic :-)

Prometheus (2012)

Já si nemůžu pomoct, ale celý ten film charakterizuje 1 slovo: NEDOTAŽENÉ. Přijde mi to zkrátka celé takové nijaké. Bohužel.

Temný rytíř povstal (2012)

Už během filmu jsem to tušil a po konci filmu jsem si byl jistý. Právě jsem viděl nejlepší film v historii. Nic jiného ve světě kinematografie jsem si takhle nikdy neužil. Velký klobouk dolů všem tvůrcům, hercům a lidem, kteří se okolo toho motali. Jedním slovem - strhující!

Diktátor (2012)

Kdo nemá rád S.B. Cohena, tak ať na tohle ani nechodí. Kdo ho ovšem rád má a užívá si jeho předchozí snímky, tak rychle do kina, pže to je vskutku grandiozní zábava :-)

Nedotknutelní (2011)

Pro lidi, kteří se setkali s černým humorem nějakým způsobem zdravotně postižených lidí - K NEZAPLACENÍ !!! :-)

Koupili jsme ZOO (2011)

Je to přesně to, co se píše. Romantické rodinné komediální drama. Neskutečně svižný film, kde téměř vše do sebe zapadá tak, jak má. Sníme dovede zaujmout snad všechny generace a to naprosto nenásilnou formou. Velké a příjemné překvapení.

Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Přiznám se veřejně: Knihu jsem nečetl! Proto mi možná přijde poslední skoro půl hodina naprosto zbytečná. To je taky důvodem, proč jsou hvězdy 3 a ne 4. Jinak to rozhodně není vůbec špatný film, ale má své mouchy.

Vyměřený čas (2011)

Je to celé takové nedotažené bych řekl. Akční to je, ale jen trochu, drama taky, ale jen trochu, scifi též, ale jen trochu ... pak jsou tam prvky ze všeho možného, ale dohromady to není nic. Jsem opravdu rád za 2 věci. Stopáž je kratší než dvě hodiny a nešel jsem na to do kina. Hodně slabé 3 hvězdy.

Pařba v Bangkoku (2011)

Můžu s klidem říct, že nejvíc a skoro i jedinkrát jsem se zasmál u závěrečných fotografií při titulcích. Jinak to bylo ještě nudnější než jednička, která je pro mě z neznámých důvodů pro některé lidi až kultovní. Bohužel tomuhle říkám NE.

Avatar (2009)

Vizuální stránka filmu je skvělá, opravdový zážitek, ale bohužel ten děj už tak super není. Avatar doplácí mj. na klasické Cameronovi chyby (nejvýraznější jsou - nic moc děj, strašně dlouhá stopáž) a pokud člověk nepatří mezi jeho fanoušky, tak si tenhle film zkrátka nijak extra neužije. Ale opět opakuji - vizuální zážitek i bez 3D skvělý!