• Krátkometrážní
  • Experimentální

Divoké Karpaty (2003)

Krom toho strašného komentáře to byl příjemný dokument o ničení Tater, převážně z Polské strany. 70%

Donggabnaegi kwaoihagi (2003)

Můj druhý film s herečkou Ha-neul Kim a musím říct , že jsem se opět vůbec nenudil.Herecké výkony jsou prostě supr. Takového spratka bych doučovat nechtěl. :) Už se těším na další film. 80%

Hard Luck Hero (2003)

Perfektní oddychovka. Rychlá, zábavná, akční. 85% zábava. Takto má být. :)

Lesní chodci (2003)

Film plný skvělých hlášek, ale z ožralých úst Jiřího Schmtizera mají takřka nulovou hodnotu. Škoda. Jinak fajn kamera a prostředí. 55%

Poutníci a kouzelníci (2003)

Krásný, pomalý, meditativní film s okouzlující přírodou u kterého jsem se dobře bavil. Na stopu se dá zažít hodně věcí i příběhů. 85%

Ren'ai šašin (2003)

Japonská čast naprosto super. NY je taky fajn, ale tá poslední akční scéna s přestřelkou by šla, ale s tím paralyzerem mi vůbec nesedla škoda toho. :( Ve filmu se objevuji sem tam zajímavé fotografie, kamera i herecké výkony jsou super. :) 85%

Sbohem Dragon Inn (2003)

Hodně pomalý film s krásnou atmosférou starého kina. Dlouhé, kompozičně perfektně promyšlené záběry ze statické kamery tomu hodně dávájí (Poukud jsem dobře počítal, kamera se pohla asi jen ve 3 záběrech). Barvy, zvuk všechno super. Podobný film je Tejut, akorat tam je 8 záběru, tady jich je několik desítek, a každý mě nějak vtáhnul do děje. Toto by bylo skvělé si vychutnat někde ve staré kině a ne doma v 00:30. :D 90%

Strach a chvění (2003)

Hodně suchá komedie, zasmál jsem se jen jednou. :( Ale jinak hodně zvláštní, pomalý film odehravající se převážně v kancelářích 44. patra nadnárodní společnosti YUMIMOTO.Hlavní představitelka furt sleduje svojí nadřízenou, a po chvilce začnou spolu soupeřit. 50%

Temné lesy (2003)

Po shlédnutí tohoto hororu z Norska, jsem myslel, že už nikdy do lesa nevstoupím. Perfektní atmosféra norských lesů. Mix Blairwitch a Evil dead. 90%

Tokyo Scanner (2003)

Takový budoucí GoogleEarth. :) Jedná se o letecký pohled na několik částí Tokya. V různých časech je obraz překrytý obrázky, které naznačují zaměření přístroje a tomu popis objektu nebo místa. Film doprovází příjemná hudba.