• Krátkometrážní
  • Experimentální

Mazaní hoši (1998)

Nejlepší zhulošská komedie 4ever. 8-) 100%

Mrtvej brouk (1998)

film se mi líbil a nenudil !!!!! .Hlavně herecký výkon Macháčka je supr, tak ho určítě neznáte. :)

Samehada otoko to momodžiri onna (1998)

Yamada!! Yamada a číchající gangster!!! Tito týpci drželi tuto gangsterku nad vodou, jinak by to bylo docela o ničem. Ve filmu bylo hodně postav, o kterých sem se nic nedověděl. Některé záběry taky nebyly příliš povedené. :( 60%

Vánoce v srpnu (1998)

Film to je pěkný, ale táhne se jak smrad. Snaží se být až moc reálný a to samé platí o hercích, příběh fajn, ale kamera dost zaostává. Průměr. 45% (10.9.2010)

Zájezd (1998)

Rozhodně zajímavý a orginální snímek. Komedii bych to moc nenazýval, spíš takové roadmovie až do konce. Cestovní kancelář Sunshine Club, která pořádá zájezd na poslední cestu narazí na jeden problém. Místo strýčka nastoupí nic netušící dívka a cesta může začít. Jedná se spíš o drama s prvky humoru. Někomu nemusí sednout pomalý děj. ale u mě 85 %

Eastern - Krvavý Hugo (1997) (studentský film)

První western, který za něco stál!!! :D Výborná parodie. 80%

From Hetty to Nancy (1997)

režisér: Deborah Stratman. Pohled na islandskou krajinu doplněný starým vyprávěním. O lehkou zvukovou složku se postaral Alfred Schnitke (škoda, že neudělal celou zvukovou složku pro tento film, to by byla pecka, jelikož záběry z krajiny jsou parádní). Doporučuju vypnout zvuk a pustit nějaký severský ambient. 75%

Gádžo dilo (1997)

Supr film z předměstí Bukurešti. Franzouc příchazející hledat z nahrávky po otci na které je nějaká místní zpěvačka. Celý film doprovází skělá hudba 85%.

Janku fudo (1997)

Film má jedinečný přístup k vyprávění. Skládá se ze čtyř příběhů, které se vzájemně prolínají. První a čtvrtý příběh ukazuje starou, slepou japonku, která chodí přes most každý den na nákup. V druhé části začíná opravdový život. Setkáme se zde se sekretářkou závislou na drogách. Třetí část je nejspletitější a zobrazuje menšiny v Japonsku. Prolínají se zde osudy několika přistěhovalců v Tokyu (čínsko-americká prostitutka, Pákistanci, gang mladých výtržníků, mexická zápasnice...). Junk Food vyniká především realistickou a syrovou atmosférou, která byla z větší části točená digitalním fotoaparátem. Tento druh filmu můžu. 85% (02.01.2011)

Kogyaru-gui: Oosaka terekura hen (1997)

Nebylo by to špatné, nebýt některých scén. Přišlo mi to zbytečně dlouhé. Stačilo by prvních 10 a posledních 20 min. To by pak bylo jiné kafé.Tak 35%