Exmanželka za odměnu (2010)

Snesitelná "akčně" romantická záležitost. A Jennifer Aniston se mi poprvé za dlouho dobu zdála přitažlivá.

Samec (2009)

Docela depresivní podívaná, která vás, milé děti, naučí, abyste se dobře učily a nespoléhaly na pěknou tvářičku a pevný zadek :D :D

Bláznovo zlato (2008)

Nenásilná a neškodná dobrodružná komedie zalitá sluncem. Pobavil jsem se a díky nádherným scenériím zatoužil zajet na Bahamy, účel splněn.

Bez soucitu (2010)

Co měl znamenat ten proslov o síle lásky? Nebýt jeho, hvězdičku přidám, ale zbytečná patetická vložka mi zkazila výsledný dojem. Přesto slušná akční záležitost, která je ale lehce zaměnitelná.

Bejvalek se nezbavíš (2009)

Originální použití Vánoční koledy, respektive její našroubování na klasickou romantickou zápletku. Vtipné, rychle odsýpající, zábavné a občas překvapivě neútlocitné. 70 %

Rande v Římě (2010)

Standardní romantika s hvězdným obsazením, říznutá troškou italské bláznivé komedie. Zvláštní, ale docela chutný koktejl.

Dostaň ho tam (2010)

Chybí tomu lehkost a údernost Kopaček, povedených vtipů také moc není, je to taková odlehčená návštěva v životě rockové hvězdy s nadhledem, která neví kudy kam. Nenudil jsem se, ale ani jsem se extra dobře nebavil.

Můj život v ruinách (2009)

Ale nakonec v celku hřejivá komedie, která není zrovna extra vtipná, ale určitě je milá a navíc, ty řecké scenérie, to je prostě něco, co bere dech.

Blbec k večeři (2010)

Původní verzi jsem neviděl a v této se často skáče od fungujícího humoru k trapnosti a zpět, ale ve finále to nebyla žádná hrůza, obsazení příjemné a pár vtípků mě pobavilo. 60 %

Dopisy pro Julii (2010)

Sice je to jedno romantické klišé za druhým, ale já mám tyhle prosluněné slaďáky rád, takže nemůžu níže, než na tři hvězdičky.