Mupeti (2011)

Bizarní, ale roztomilé.

Kronika (2012)

Slušný nápad s odlišným pohledem na "superhrdiny", který opět degraduje má "oblíbená" ruční kamera. V honbě za "reálnějším" a "sugestivnějším" zážitkem dostává na frak přehlednost a zábavnost. 60 %

Tohle je válka! (2012)

Naprosto uspokojivá žánrovka s bezva obsazením, odhadnutelným příběhem, okoukanými vtipy, ale fungující dynamikou v rámci milostného trojúhelníku. 7/10

Žena v černém (2012)

Klasický problém, začátek a prostředek bezva, atmosférický, pár fungujících lekaček a pak finále, které vyzní do prázdna. 7/10

Eight Diagram Pole Fighter (1984)

Zrada a pomsta u mě pořád vede, ale i tohle je vyslovená lahůdka. Vynikající choreografie souborů, roztomilé "interiérové exteriéry" a ty zvukové efekty? No, nostalgie jako blázen :D

Kruťárny (2011) (pořad)

Asi bych měl peskovat, kam to spěje televizní zábava a jak nízký humor dnes ovládá obrazovky, ale to by bylo pokrytectví, baví mě jak pečlivě vybraná videa, tak vynikající komentář Roba Dyrdeka.

Ať vejde ten pravý (2010)

Problémem je, že na mě ona mrazivá atmosféra nepůsobila, tak jako na většinu ostatních, takže zatímco jiní si užívali její postupné budování, pro mě to bylo zdlouhavé a téměř nudné. Ale naprosto chápu, co některé tak okouzlilo. 6/10

Mrcha od vedle (2012) (seriál)

Směsíce standardních sitcomových postav, neoriginální zápletka, ale vše šlape tak, jak má, takže se bavím slušně.

Legenda o ztraceném městě (2011)

Zlaté pořekadlo říká: "Čeho je moc, toho je příliš" a tady je příliš digitálních (a nikterak úžasných) efektů. Starý dobrý trénink a promyšlená choreografie je více, než hromady CGI.

Šťastný Nový rok (2011)

Ploché, ale neškodné. A závěrečná koláž záběrů je skvělá. 6/10