Kaktusový Jack (1979)

Nádherná a krásný cizinec :) Sice jsem u toho usla, ale sranda to byla :)

Temné stíny (2012)

Něco ale pozitivního to přeci jen má..ukázka, jak všechny díly Twilightu se daj shrnout do předposlední scény filmu od Tima Burtona ;) Jinak ale velké zklamání a nekonečná nuda. Bohužel. Víc než samotný Johnny Depp mě zaujala Eva Green (a to nejenom kvůli jménu ;) ).

Desatero přikázání (1956)

Zhlédla jsem tedy jenom většinu první části a konec té druhé, ale čuměla jsem jako péro z gauče. Výborně natočenej film, těžko věřit, že je to film z roku 1956. Kdo budete mít čas, určitě se mrkněte..a to nejen o Vánoce ;)

That's It, That's All. (2008)

Lepsi nez "The Art of Flight" to neni, ale AK rulezzz!!!!! A hudba vyborna: MGMT Kids a We own the sky nejlepsi!!

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011) odpad!

Om(f)g, co tohle bylo???? Rekla jsem si, ze kdyz uz jsem na tuhle sagu zacla koukat, tak ji aspon dokoukam, at jsem aspon trochu jeste v kurzu a vim, o cem se nasi mladasove (neberte me za nejakou starou babickou, jen uz proste nesilim po Edwardovi no!) povidaj. A uz predchozi dily mi daly dost zabrat, ale tak sladarna je hloupa a vsechno, ale tohle?? Nic deb... no, vazne me ted napadaj jen samy sprosty oznaceni, protoze nic lepsiho se k tomuhle filmu? Doopravdy? Doopravy je tohle film? Nebo nocni mura? ..nehodi! Tak si to pekne shrnme..svatba..libanky..otehotni..stane se z ni anorekticka prisera..pak paradni! zlomeni v zadech..sceny, ktery by se mely vystrihnout, pri kterych se "narodi" vetrelec..a samozrejme vrcholny zaver, ktery nas ma navnadit na epicke finale??? Chce se mi zvracet a to mam zaludek fakt na hodne velky s*acky! Rikam si, ze lidi si snad musej delat srandu, kdyz pisou, ze tohle je nejlepsi dil. Urcite?? A kde?? Kdy?? Sakra..asi mam nejaky zatmeni (haha!)..uz aby se ke mne dostal ten rozbresk a ja to konecne pochopila!

Futurama (1999) (seriál)

Seriál od "feťáků" pro "feťáky". Skvělý!!

2 dny v New Yorku (2012)

Zhlédnuto po 3měsíčním životě v New Yorku. Léto 2012! :-*