Bloodrayne

Bloodrayne


0 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Lara Croft - Tomb Raider (2001)

  Tohle je naprosto úžasný film!! Lara Croft je vzorem pro všechny, holky, ženy… a nejspíš změnila dosti lidem život, sama jich pár znám a já patřím mezi ně! Úžasný, úžasný filmík – tak i hra! Konečně se díky tomuto filmu rozjeli strašně rychle nové a nové filmy, kde je hlavní hrdinkou žena! Do háje s filmy kde jsou „hrdinové“ chlapy! Tento film je naprosto úžasně natočen, nechybí mi v něm naprosto nic a Angelina Jolie - Laru ztvárnila naprosto bravůrně! Ani si nedokážu představit jinou herečku do tohoto filmu (proto mi hodně leží v žaludku Megan Fox, která by měla hrát ve trojce…) Lara Croft je naprosto úžasná jak herní tak filmová postava! Je chytrá, je sexy. Vlastním všechny hry co s Larou Croft vyšly a nemám ani slov jak bych je popsala! Angelina v tomt filmu prostě září! Nikdo by nedokázal to co ona! A nesouhlasím ani s jedním z těch negativních komentářů! Jestliže hodnotíte výkony které Angelina Jolie v tomto filmu předvedla (a že jich nebylo málo a byly úžasné!) ale když je hodnotíte velmi negativně, nachvilku se zamyslete – udělal bych já vůbec něco z toho? .. myslím že odpověď je více než jistá! Tento film byl naprosto ukázkový a Angelinu Jolie vyšvihl jak torpédo na vrchol slávy!! Je to opravdu úžasně natočený a Angelina zde podává 100% a naprosto úžasný výkon! Tohle je film, který pro mne znamená vše! Je to jeden z filmů na který rozhodně nedám dopustit! Kam se hrabe takový pan Indian Jones – taková kravina! Nebo nějaký Bond!! (Bonda jsem viděla jen jednoho a jen jedinkrát a to Dnes Neumírej – jen kvůli oblíbené herečce Halley Berry a bohatě mi stačil kousek a šla jsem od toho! To je ale strašná pí+++!!!) Kdyby film Lara Croft Tomb Raider byl jediným filmem na zemi, byla bych spokojená! Kdo tento film ještě neviděl (:-O) rozhodně na milion procent doporučuji jeho shlédnutí!! Nemám co víc dodat, ani jedna minuta mi ze života neutekla nadarmo!! Od 1. Do poslední minuty jsem se dokonale bavila!!! Chtěla bych dát klidně i milion hvězdiček, ale bohužel mohu max. 5 – 150%!!!

 • poster

  Lara Croft - Tomb Raider: Kolébka života (2003)

  V tomto filmu se šlo o kus dál a máme možnost zde vidět Laru putovat po více zemích. Když jsem psala že jednička je dokonalá, vtrhne sem druhý film a……. je naprosto perfektní!!!!!! Oba filmy naprosto zbožňuji!!! Tento film byl postaven na hoooodně vysokou laťku a Angeliiny výkony jdou až za hranice lidských možností!!!!! Ale Angelina si s tím grandiózně poradila!!! Pane Bože! Kdo by dokázal to co ona???? Jezdit na koni (na dámském sedle!!!) a přitom máchat brokovnicí a ještě střílet do terče! :-O :-O nebo jezdit na vodním skůtru a udělat otočku o 360 stupňů (!!!) ve vzduchu!!!!!!! :-O a ještě jednou :-O !!! bože!! Miluju miluju miluju tento film!!!!!! A zase jako v jedničce mi zde nic nechybí! Akce, vtip, dobrodružství…… do žebříčku se nově přidala i skvělá hudba! Did my time je supr song!!! Taktéž mi zde vůbec nevadí song od Daveyho - Heart Go Faster. Ale jsem naprosto unešená hudbou (čistě hudba) ke konci, kdy je Lara v kolébce života a vrací nazpět Pandořinu skřínku, a hraje do toho ta přenádherná hudba!!!! Tu mohu poslouchat každý den!!! Takže od prvního filmu zde přibyly nové úžasné lokace (tř.-čínská zeď ) a navíc ještě bonbónek – báječná hudba!! Nemám k tomu co víc dodat! Od 1. Minuty kdy jsem film zapla, jsem se po poslední vteřinku naprosto dokonale bavila!! Báječný, úžasný film! Taktéž jako jednička! Angelina opět naprosto září! 5 hvězdiček – 150%!!!! Nemám co dodat! Jen žasnout!! Báječný film!!!

 • poster

  Světová válka Z (2013)

  Konečně, po dlouhé době, zase vynikající film o "zombících". Poslední kvalitní snímek, pro mne byl Resident Evil 1... Tento film mu opravdu dosti šlape na paty a Brad zde naprosto zazářil. Film je pojat zajímavě a ani na minutu jsem se v kině nenudila. Žádná minuta ve filmu není promarněna zbytečným zdlouhavým "kecáním", nebo nějakou přehnanou akcí, která mírně nedává smysl - ba právě naopak. Děj je velmi svižný a poutavý. I při "volnějších" scénách, kdy divák "sbírá drobečky", potřebné k rozluštění, se určitý spád filmu prostě nezastaví. Konečná "vítězná" scéna, kdy Brad prochází mezi kupou zombíků, byla opravdu odzbrojující a s napětím jsem hltala každou vteřinu. Tleskám za tento snímek a opravdu jsem se bavila od první až do zcela poslední minuty. Za mě 100%!

 • poster

  Iron Man 3 (2013)

 • poster

  Underworld (2003)

 • poster

  Na vlásku (2010)

 • poster

  Mumie (1999)

  Geniální, úžasné, strhující, vtipné, zábavné, dobrodružné, napínavé... Tyto vlastnosti má tento úžasný film. Krásně natočné, výborný námět na film. Shlédla jsem ho již po Xté a stále se u něj bavím, jako kdybych ho viděla poprvé. Vtipné scény stále neztrácejí na vtipnosti, lidožravý brouci-skarabové, stále neztrácejí na "děsuplnosti". ;) Rozhodně tento film hodnotím nejvyšším počtem - 5*! Není důvodu, dát méně...

 • poster

  Elektra (2005)

 • poster

  Kill Bill (2003)

 • poster

  Catwoman (2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace