Sherlock (2010) (seriál)

Dr. Sherlock House.

Crazy Heart (2009)

Před touto Jeff-podívanou doporučuji vykouřit karton Moonek bez filtru a vypít lahev kvalitní whisky z Penny-marketu.

Okamžik vzkříšení (2008)

Moucha to zahrál ausgezeichnet a Dafoe byl jako vždy unglaublich. Tento film není jen základní brožurka kynologie, ale také velmi působivé a originální zpracování tématu utrpení a vyrovnávání se s válečnými traumaty.

Vzhůru do oblak (2009)

Dojemné, chytré, roztomilé. Vhodné pro všechny, od mimina až po dědka. Až mi bude 78, tak si na tohle zajdu do 3D IMAXu.

Občanský průkaz (2010)

Klackovitost hlavních představitelů je sice zábavná a poučná, avšak snaha udělat z filmu encyklopedii života v 70. letech mě opravdu nenadchla a rušila mě víc než fakt, že neexistuje děj. Scény jsou umělé a přitažené za vlasy, neřkuli trapné. Dvě hvězdy za nádherně unylé oči Lišky Bokové - Liškové.

Kimssi pyoryugi (2009)

(Vtipné) zrcadlo nastavené velkoměstu, kde všichni žijeme zhovadile a úchylně a nepomůže nám už ani Útěk do divočiny. Výborné nápady jsou poněkud rozmělněny poetikou a taktéž cesta ta cesta za nudlemi mohla být kratší a více strhující.

Bolero (1992)

Ten stereotyp, ta nekonečná honba za vocasem... Velmi inteligentní dílko o poněkud jednodušším tvorovi. Ještě, že lidé nemají tak dlouhý ocas... no, jak tady čtu ty komentáře, tak někteří asi ano.

Líbáš jako Bůh (2009)

Milý malý film s Milanem Šteindlerem v hlavní roli. Jednu hvězdu za pankáče na Divokém Billovi, další dvě, abych se nezačlenil mezi zdejší intelektuály.

Běžící muž (1987)

Krásný pocit - sedět u televize a sledovat záznam přímého přenosu. Sci-fi v reálu :)